Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

KALEIDOSKOP
VŠETKO       FÓRUM TSK       TSK       STUDŇA
relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 4 Streda 22.11.2017

Festival ruských filmov Jalta

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 3 Štvrtok 31.8.2017

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 51 Pondelok 19.12.2016

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 44 Štvrtok 3.11.2016

Nové európske rekordy NAŽIVO, úžasná atmosféra podfarbená pesničkami legendárneho rockera Paľa Drapáka a zostavy fitness detičiek - taká bola posledná októbrová sobota v kine Panorex v Novej Dubnici. Ak ste tam neboli, nechajte sa občerstviť aspoň týmto spravodajským kotejlom. TELEVÍZIA TRENČÍN ho vyrobila iba pre VÁS!...

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 42 Štvrtok 20.10.2016

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 32 Utorok 9.8.2016

Dovolenková destinácia Costa Brava.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 15 Pondelok 11.4.2016

Na území Novej Huty žije zhruba 1 200 obyvateľov r.-k. vierovyznania, ktorí hovoria huťanským slovenským nárečím s dominanciou hornotrenčianskych (t.j. kysuckých) nárečových charakteristík. Napokon, vďaka jazyku si aj napriek viac ako 200-ročnému odlúčeniu od vlastného národa cca 98% "Huťanov" dodnes udržalo svoju etnickú identitu(!).
Osídlenie tu má kopaničiarsky ráz, známy z Kysúc i hornej Oravy. Rozptýlené drobné sídla, reprezentujú skupiny domov, či izolované obydlia v katastroch strediskovej obce.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 10 Piatok 11.3.2016

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 8 Sobota 27.2.2016

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 2 Utorok 5.1.2016

Bezpečnostná situácia v Európe dala podnet na vytvorenie Paneurópskeho centra politických a ekonomických analýz a prognóz (PANAP). Vo svojej podstate má byť mostom medzi svetom vedy, politiky a biznisu s cieľom vytvorenia spoločnej doktríny bezpečnej Európy. Predsedov organizácie tvoria známe tváre politického života Európy, Ašot Grigorian, prezident Fóra arménskych asociácií Európy, Ján Čarnogurský, bývalý premiér SR a Dominique de Villepin, bývalý premiér Francúzska. Členmi predsedníctva sú Romano Prodi, bývalý premiér Talianska, lord Peter Hain, poslanec parlamentu Veľkej Británie či Cyril Svoboda, bývalý minister diplomacie Českej republiky a ďalšie osobnosti. V piatok 28. novembra sa v Bratislave uskutočnilo prvé zasadnutie PANAP-u.
zdroj: HSP

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

TELEVÍZNE ANOMÁLIE

Je výborné,že máme s platnosťou od 1.1.2011 zákon, ktorý nariaďuje samosprávam uverejňovať všetky zmluvy a faktúry na svojich webových stránkach.... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

[1] 2 3 4 5 6 7 8