Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

VŠETKO
FÓRUM TSK       KALEIDOSKOP TSK       TSK       STUDŇA
relácia náhľad
Magazín VYDANIE 34 Piatok 23.8.2013

V Čachticiach bol slávnostne odprezentovaný projekt Rekonštrukcia a modernizácia úsekov ciest 3. triedy na trase Čachtice – Podkylava. Výstava Kôň oslávila tento rok desiate jubileum. Jedenásty ročník Atletického mostu v Dubnici nad Váhom prilákal aj tento rok mnoho atlétov zvučných mien. V galérii na Mierovom námestí si v týchto dňoch môžete vychutnať diela maliara Jána Mikušku. Joe Muczka, kreatívny umelec a hlavne maliar, mal v Trenčíne vernisáž svojich originálnych obrazov. Hudobný festival v Trenčianskych Tepliciach ponúkol svojím priaznivcom diabolský koncert v podaní orchestra Cigánsky diabli. V ďalšom diele kurzu sebaobrany sa dozvieme viac o bojovom športe MMA vo všeobecnosti, ale aj s názornými ukážkami.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 34 Štvrtok 22.8.2013

Regata O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho

relácia náhľad
Magazín VYDANIE 33 Piatok 16.8.2013

V Uhrovci sa uskutočnila slávnostná prezentácia dvoch zmodernizovaných úsekov ciest, a to Uhrovec – Kšinná a Žitná – Radiša – Omastinná. Hudobné leto v Trenčianskych Tepliciach navštívila skupina Funny Fellows a odzneli aj romantické šansóny od slovenskej Edith Piaf. Zaujímavým podujatím bol aj koncert vokálnych talentov. Pozývame Vás na výstavu Jubilanti, ktorá v spolupráci spojila troch skvelých trenčianskych umelcov a na podujatie Držkovská držka. Zavítame aj na 30. ročník  horského krosu na trase Pruské – Vršatec. Poobzeráme aj Stanley Cup a skončíme ďalším dielom sebaobrany.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 17 Utorok 13.8.2013

Trenčiansky hrad a jeho podhradie sa na týždeň stali sídlom rozprávkových bytostí, ktoré Trenčín navštívili počas ďalšieho ročníka hradných a historických slávností. Blízko obce Haluzice sa konala tradičná kultúrna udalosť pod názvom Haluzické múry alebo Haluzické múzy. Folklórny súbor z Kubrej existuje už 80. rokov a k tomuto jubileu mu Európska únia umenia udelila ocenenie za umeleckú a kultúrnu činnosť.

relácia náhľad
Magazín VYDANIE 32 Piatok 9.8.2013

Pozrieme sa na zrekonštruované CSS v Dolnom Lieskove. VKMR zorganizovala besedu venovanú príchodu solúnskych bratov na naše územie. Predstavíme si Bibliobox, schránku do ktorej môžete odkladať knihy požičané z VKMR. Ukážeme vám výšivkárske umenie z oblasti Dubnice nad Váhom. Výstavu zameranú na vodu, vodné hladiny a (pod)vodný svet môžete počas letných prázdnin obdivovať v Galérii M. A. Bazovského. Zájdeme aj na drietomský festival dychových hudieb a praznovské Country pod hviezdami. Pripravili sme aj 4. diel z nášho letného seriálu sebaobrany.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 32 Štvrtok 8.8.2013

V ďalšom vydaní Fóra TSK Vám predstavíme projekt zameraný na vybudovanie obecného parku v obci Zamarovce a zoznámime Vás s medzinárodnou skupinou dobrovoľníkov, ktorí ochotne prišli pridať svoju ruku k dielu.

relácia náhľad
Magazín VYDANIE 31 Piatok 2.8.2013

Začíname Slávnosťami bratstva Čechov a Slovákov na Veľkej Javorine. Zájdeme aj na Beckovské slávnosti. Pozveme vás i na jeden výnimočný hudobný festival. Boli sme sa pozrieť na výstavu otázok a odpovedí, ktorú nájdete v Katovom dome. Adrenalín si vychutnáme na Westernovom dni, ktorý zorganizovali v Omšení. Záver opäť patrí nášmu letnému seriálu sebaobrany.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 31 Štvrtok 1.8.2013

Koncom augusta čaká na všetkých festivalových fanúšikov ďalší hudobný maratón. V obci Drietoma pri Trenčíne sa uskutoční 4. ročník podujatia s názvom Parenica Fest. Kto všetko naň tento rok zavíta a aké sprievodné akcie sú pripravené, Vám už prezradia naši hostia.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 16 Utorok 30.7.2013

V tomto vydaní relácie Kaleidoskop TSK, sme sa zamerali na poľnohospodárstvo. Pozrieme sa ako prebieha repný deň. V obci Krivosúd-Bodovka ochutnáme najlepšie čerešňové koláče v našom regióne a na záver navštívime aj ojedinelý zraz traktorov veteránov.

relácia náhľad
Magazín VYDANIE 30 Piatok 26.7.2013

Pozrieme sa na štart 68. ročníka medzinárodného festivalu komornej hudby Hudobné leto. Na Skalke pri Trenčíne sa konala katolícka pútnická konferencia s názvom Nové svitanie. Navštívime vrch Machnáč, kde si uctili príchod vierozvestcov na Veľkú Moravu. Pozveme vás na festival dychových hudieb. V prostredí teplickej zelene si vychutnáme parkúrové preteky. Pozrieme si exhibíciu bojového umenia v podaní Combat clubu. Končíme druhým dielom z kurzu sebaobrany.

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

TELEVÍZNE ANOMÁLIE

Je výborné,že máme s platnosťou od 1.1.2011 zákon, ktorý nariaďuje samosprávam uverejňovať všetky zmluvy a faktúry na svojich webových stránkach.... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40