Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

FÓRUM
VŠETKO       KALEIDOSKOP TSK       TSK       STUDŇA
relácia náhľad
Fórum VYDANIE 52 Štvrtok 27.12.2012

V poslednom vydaní relácie Fórum TSK v roku 2012 sme sa porozprávali so zaslúžilou umelkyňou a rodáčkou z Trenčína Idou Rapaičovou. Počas svojej hereckej kariéry vytvorila veľa nezabudnuteľných dramatických postáv. Tí skôr narodení si ju určite pamätajú ako Mášu v Troch sestrách, grófku vo Figarovej svadbe alebo Ranevskú vo Višňovom sade. Zahrala si aj po boku Jozefa Krónera vo filme Pacho, hybský zbojník. Vďaka svojmu výraznému hlasu sa venovala aj recitátorstvu, za ktoré si odniesla viacero cien vrátane Krištáľovej ruže a Ceny Janka Borodáča. Účinkovala v množstve rozhlasových hier ako aj v televíznej Chvíľke poézie. Čo všetko nám o sebe, o jej hereckej kariére, ale i o Trenčíne prezradila, sa dozviete v našej relácii.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 51 Štvrtok 20.12.2012

Viete o tom, že po svete chodí množstvo hrdinov, o ktorých ste nikdy v živote nepočuli? A viete o tom, že takým hrdinom sa môže stať každý z nás? Stačí na to iba jednoduchý úkon ako darovanie krvi. Aj vďaka takémuto šľachetnému činu môžeme darovať tomu druhému ten najcennejší dar. Život. A práve o takýchto hrdinoch, ale i o samotnom darovaní krvi a humánnej pomoci Slovenského Červeného kríža, sme sa vo vianočnej atmosfére porozprávali s PhDr. Helenou Kobzovou, predsedníčkou Slovenského Červeného kríža, MUDr. Natašou Chovancovou, vedúcou lekárkou Národnej transfúznej služby Trenčín a Alžbetou Gurínovou, predsedníčkou Miestneho spolku Slovenského Červeného kríža Nemšová - Ľuborča.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 49 Štvrtok 6.12.2012

Kultúra je jednou z nevyhnutných zložiek spoločnosti. Podieľa sa na národnej, národnostnej i lokálnej identite, má schopnosť humanizovať život a rozvíjať ľudskú tvorivosť. V súčasnosti sa kultúra a kultúrna identita vníma častejšie aj na lokálnej úrovni. Aj preto sú v našom kraji každoročne oceňovaní kultúrnici, ktorí významnou mierou prispievajú nielen k rozvíjaniu kultúry v našom regióne, ale i k uchovávaniu kultúrneho dedičstva národa. Tento týždeň sme sa preto s našimi hosťami porozprávali, ako to s kultúrou v našom kraji vyzerá.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 48 Štvrtok 29.11.2012

V našom štúdiu sme tentoraz privítali psychiatrických pacientov Tóna a Ivana spolu s ich falošným terapeutom Radom. Nie, nezbláznili sme sa! Len sme sa spolu s amatérskymi hercami z divadla Normálka trošku pozastavili nad rýchlosťou modernej doby a recesisticky sa porozprávali o ich novej psychiatrickej dráme s názvom Skupinová terapia. O čom vôbec hra je, kde a kedy ju môžete vidieť a čo všetko sa v nej deje, sa dozviete už od samotných hercov.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 47 Štvrtok 22.11.2012

Trenčianska nadácia funguje v Trenčíne od roku 2000 s cieľom podporovať ľudské a občianske aktivity v prospech zvýšenia kvality života v trenčianskom regióne, rozvoja demokracie a komunitnej filantropie. Za dvanásť rokov svojej existencie podnikla - i vďaka svojim darcom - veľa prospešných aktivít, ktoré si pripomenieme aj v tomto vydaní relácie. Prajeme Vám príjemné sledovanie.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 46 Štvrtok 15.11.2012

Predmetom našej tohto týždňovej diskusie bolo kultúrno-športové podujatie dobročinného charakteru s názvom Večer hviezd. Každoročne sa na ňom stretávajú najlepší športovci bok po boku s umelcami, aby svojim fanúšikom, ale i širokej verejnosti, ukázali svoje umenie. O tom, čo nás čaká na 10. jubilejnom ročníku, nám do štúdia prišli porozprávať Katarína Hasprová, Milan Gabrhel, Pavol Guga a Jozef Valachovič.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 44 Štvrtok 1.11.2012

S našimi hosťami zo Strednej odbornej školy podnikania v Trenčíne sme sa porozprávali o všetkom, čo štúdium na tejto škole ponúka a dozvedeli sme sa aj zaujímavé informácie o desiatom Medzinárodnom stretnutí mládeže v nemeckom Schierke.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 43 Štvrtok 25.10.2012

Starnutie je prirodzený fyziologický proces, ktorý sa nedá zastaviť. Demografi a vedci v poslednom čase však bijú na poplach, pretože populácia okolo nás starne, a tak sa problematika života a postavenia seniorov v spoločnosti čoraz viac dostáva do popredia. A keďže október je označovaný za mesiac úcty k starším, toto vydanie Fóra TSK sme venovali práve jeseni života a problémom, ktorým musia ľudia s pribúdajúcimi rokmi v našej spoločnosti čeliť.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 42 Štvrtok 18.10.2012

Tentoraz Vám ponúkame veľmi zaujímavú tému, pri ktorej si určite nájdu svoje nielen dámy, ale i páni. S našimi hosťami sme sa rozprávali o móde, ženskej kráse, zmyselnosti a šarme. Jednoducho o všetkom, s čím je spojená súťaž MISS TRENČÍN 2012. Pikošky zo zákulisia príprav ďalšieho ročníka súťaže nám prišli prezradiť riaditeľka súťaže Eugénia Bačová, úspešná módna návrhárka Veronika Kostková a skalný moderátor súťaže Peter Pinďo Lengyel. Všetky finalistky súťaže nájdete aj v upútavke na našom webe alebo na facebookovej stránke.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 40 Štvrtok 4.10.2012

Myjavský región opäť ožije folklórom! O tom, že tomu tak skutočne je, sa môžete presvedčiť v nasledovných minútach, v ktorých Vám predstavíme zaujímavé folklórne podujatie Seniori seniorom, ktoré sa bude konať 13. októbra na Myjave.

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12