Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

KALEIDOSKOP
VŠETKO       FÓRUM TSK       TSK       STUDŇA
relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 24 Utorok 19.11.2013

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 23 Utorok 5.11.2013

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 22 Utorok 22.10.2013

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 21 Utorok 8.10.2013

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 20 Utorok 24.9.2013

Tentoraz sa pozrieme na súťaž mladých mažoretiek počas mažoretkového festivalu Trenčianska palička. Zamierime aj na Štrbské pleso, kde navštívime pomník našich vlastencov, ktorí padli v SNP. V tomto Kaleidoskope Varíme zdravo s pani Danicou Birošovou a pripravíme si chutného králika.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 19 Utorok 10.9.2013

Reláciu otvárame zaujímavým pohľadom na kováčske remeslo. V Slávnici si zalietame na lietadlách a ich prostredníctvom si vychutnáme nekonečnú nebeskú oblohu na Majstrovstvách Európy v leteckej navigácii. V závere Vám predstavíme aj náš nový kulinársky cyklus Varíme zdravo s..., kde si s nami môžete pripraviť grilovanú pražmu.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 18 Utorok 27.8.2013

V osemnástom vydaní Kaleidoskopu na Vás čakajú opäť tri zaujímavé reportáže. V úvode navštívime trenčiansku detskú univerzitu, potom si zaspomíname na dožinkové tradície, ktoré bývali súčasťou života našich predkov a na záver si trochu pocestujeme a odskočíme si do Chorvátska.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 17 Utorok 13.8.2013

Trenčiansky hrad a jeho podhradie sa na týždeň stali sídlom rozprávkových bytostí, ktoré Trenčín navštívili počas ďalšieho ročníka hradných a historických slávností. Blízko obce Haluzice sa konala tradičná kultúrna udalosť pod názvom Haluzické múry alebo Haluzické múzy. Folklórny súbor z Kubrej existuje už 80. rokov a k tomuto jubileu mu Európska únia umenia udelila ocenenie za umeleckú a kultúrnu činnosť.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 16 Utorok 30.7.2013

V tomto vydaní relácie Kaleidoskop TSK, sme sa zamerali na poľnohospodárstvo. Pozrieme sa ako prebieha repný deň. V obci Krivosúd-Bodovka ochutnáme najlepšie čerešňové koláče v našom regióne a na záver navštívime aj ojedinelý zraz traktorov veteránov.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 15 Utorok 16.7.2013

Historické kláštorisko na Skalke aj tento rok inšpirovalo na medzinárodnom výtvarno-literárnom sympóziu. Vďaka cezhraničnej spolupráci lesníkov z Českej a Slovenskej republiky je od júna na náučnom chodníku okolo Buchlova umiestnených 16 drevených sôch lesnej zveri. Priaznivci hudobného festivalu Pohoda sa 11. júla opäť po roku stretli, aby sa hudobne a kultúrne vyžili.

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 2 3 4 [5] 6 7 8