Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

MAGAZÍN.
VŠETKO       FÓRUM TSK       KALEIDOSKOP TSK       STUDŇA
relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 16 Piatok 19.4.2013

Zúčastnili sme sa na pracovnom stretnutí miestnej a regionálnej samosprávy Trenčianskeho samosprávneho kraja. Ukážeme Vám, aké projekty súťažili v krajskom kole Stredoškolskej odbornej činnosti. Pozrieme sa na otvorenie 16. ročníka festivalu Aničky Jurkovičovej. Zaspomíname si na známeho trenčianskeho maliara Pepa Jelínka. Ukážeme si, ako prebiehala vernisáž výstavy troch mladých trenčianskych umelcov. Uvidíte, ako rybári upratovali okolie pri brehu Váhu a na záver sa pozrieme na finálové zápolenie florbalistov o majstrovský titul.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 15 Piatok 12.4.2013

Pripomenieme si oslobodenie Trenčína spod hrôz 2. svetovej vojny. Pozrieme sa na zasadnutie, na ktorom sa rokovalo o smerovaní odborného školstva v našom kraji. Nakukneme aj na vernisáž filatelistickej výstavy. Spoznáme i rázovitý folklór, ktorým sa pýši náš kraj. Predstavíme Vám spisovateľa skrývajúceho sa pod pseudonymom Čierny Peter. Vychutnáme si Najmilší koncert roka a nakoniec sa naučíme ako sa má správne fandiť.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 14 Piatok 5.4.2013

V Nemocnici s poliklinikou v Považskej Bystrici si pozrieme zrekonštruované priestory. Zúčastníme sa zasadnutia Rady pre odborné vzdelávanie. Navštívime celoslovenskú konferenciu učiteľov stredných zdravotníckych škôl. Predstavíme Vám učiteľov, ktorí si prebrali ocenenia za svoju pedagogickú prácu. Uvidíte aj interaktívne podujatie pre žiakov MŠ a ZŠ s názvom Rak podnikateľom. Nakukneme aj do výstavných priestorov TSK, kde sa konala vernisáž výstavy čiernobielych fotografií Františka Janouša. Nakoniec sa pozrieme na zúbok čínskemu bojovému umeniu s názvom Wushu.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 13 Piatok 29.3.2013

V tomto vydaní sa pozrieme, ako prebiehalo 50. výročie SOŠ v Púchove. Na RÚVZ v Trenčíne vrámci Svetového dňa vody zistíme, akú vodu máme v našom kraji. Zúčastníme sa aj besedy s Andy Hrycom a poklebetíme s ním o jeho knihe. Zájdeme aj na seminár, ktorý pripravili trenčianski seniori. V Trenčianskej Teplej navštívime podujatie s názvom Deň ružových okuliarov. Na súťaži v aranžovaní, ktorú zorganizovala SOŠ v Pruskom, nájdeme inšpiráciu na veľkonočné aranžmány a vo VKMR si pripomenieme slovenskú ľudovú rozprávku.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 12 Piatok 22.3.2013

Na Úrade TSK sa uskutočnilo piate pracovné stretnutie pre prípravu cezhraničnej spolupráce s Českou republikou. Zašli sme aj na kozmetický veľtrh, ktorý ponúkol najnovšie kozmetické trendy i súťaž v bodypaintingu. Poinformujeme Vás o hlavných srdcovo-cievnych rizikových faktoroch v rámci kampane s názvom Dni srdca. Pozrieme sa aj na Vesmír očami detí. Dozviete sa meno nového kráľa čitateľov vo VKMR a na koniec sa potúlame spolu s pani Dvoranovou po Albánsku.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 11 Piatok 15.3.2013

Na SOŠ podnikania v Trenčíne sa konal 3. ročník stretnutia stredných odborných škôl a firiem z regiónu s cieľom prepojiť školu s praxou. Pozrieme si nové priestory, do ktorých sa presťahovala ZUŠ Karola Pádivého v Trenčíne. Navštívime recitačnú súťaž Jazykový kvet, ale aj výstavu Juraja Tomana s názvom Miesta. Uvidíte aj kúsok z pohybovej komédie Zo zoo, ktorú napísal herec a komik Pavol Seriš. Pozrieme sa aj na Deň majstrov pravnianskej doliny a na hokejový turnaj detí v Trenčíne.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 10 Piatok 8.3.2013

Ukážeme Vám, čo priniesol 11. ročník výstavy kameňopriemyslu a geológie. V obci Cetuna sme si pietnou spomienkou pripomenuli SNP. V bohunickom kaštieli sme sa boli pozrieť na výstavu historických motocyklov. Zúčastnili sme sa aj prednášky doc. Chrastinu o zabudnutých Slovákoch v Srbsku a o bitke pri Hámroch. Trenčianske múzeum odhalilo svojim návštevníkom výstavu Tajomstvá kuchyne. V obci Kľačno sa konal 10. ročník podujatia Súzvuky. Navštívili sme aj výstavu fotografií Radovana Stoklasu s názvom Batman a iní.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 9 Piatok 1.3.2013

Zastupiteľstvo TSK má za sebou 22. zasadnutie, na ktorého priebeh sa pozrieme v úvode relácie. Trenčianska univerzita A. Dubčeka v Trenčíne pozvala všetkých záujemcov o štúdium špeciálnej techniky na Deň otvorených dverí. Obrazy, grafiky, plastiky a fotografie si vychutnáme už na 28. výstave, ktorá je výsledkom cezhraničného projektu s názvom Stretnutie - Setkání. Pre budúce nevesty a ženíchov prinášame reportáž zo svadobného veľtrhu. Verejná knižnica Michala Rešetku v Trenčíne hostila krajské kolo 46. ročníka Vansovej Lomničky. Na záver sa pozrieme na zahájenie biliardovej sezóny v prvom kole Slovenského pohára v hre č. 9.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 8 Piatok 22.2.2013

Tento týždeň navštívime Zhromaždenie delegátov Trenčianskej regionálnej a obchodnej komory SOPK. Zúčastníme sa výročnej schôdze členov Organizácie postihnutých chronickými chorobami. Dozvieme sa svojský názov nového grantového kola vyhláseného filantropmi z Trenčianskej nadácie. Na prednáške prof. Kováča spoznáme fascinujúci svet majskej kultúry. Navštívime aj 3 výstavy: prvá je venovaná histórii Prievidze, druhá spomienke na naše prvácke šlabikáre a na tretej si prezrieme obrazy šiestich mladých umelcov z Trenčína a okolia. Potulky po našom kraji zavŕšime na jubilejnom 25. stretnutí priateľov dychovej hudby.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 7 Piatok 15.2.2013

V úvode 7. vydania relácie TSK sa dostaneme do Prahy na veľtrh Holiday World 2013. Pozrieme si sklársku symfóniu, ktorú dokážu vytvoriť šikovné ruky študentov zo SOŠ sklárskej v Lednických Rovniach. Zavítame aj na slávnostné otvorenie 26. ročníka Akadémie tretieho veku. Spoznáme skutočných hrdinov, ktorí sa na Valentína rozhodli urobiť dobrý skutok a prišli darovať krv. Fanúšikov a fanúšičky spisovateľky Barbory Kardošovej určite potešíme reportážou z jej besedy vo Verejnej knižnici Michala Rešetku. Zabavíme sa na plese študentov aj profesorov z Vysokej školy manažmentu/City University v Trenčíne a užijeme si fašiangové popoludnie v Dolnej Súči.

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14