Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

KALEIDOSKOP
VŠETKO       FÓRUM TSK       TSK       STUDŇA
relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 10 Piatok 11.3.2016

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 8 Sobota 27.2.2016

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 2 Utorok 5.1.2016

Bezpečnostná situácia v Európe dala podnet na vytvorenie Paneurópskeho centra politických a ekonomických analýz a prognóz (PANAP). Vo svojej podstate má byť mostom medzi svetom vedy, politiky a biznisu s cieľom vytvorenia spoločnej doktríny bezpečnej Európy. Predsedov organizácie tvoria známe tváre politického života Európy, Ašot Grigorian, prezident Fóra arménskych asociácií Európy, Ján Čarnogurský, bývalý premiér SR a Dominique de Villepin, bývalý premiér Francúzska. Členmi predsedníctva sú Romano Prodi, bývalý premiér Talianska, lord Peter Hain, poslanec parlamentu Veľkej Británie či Cyril Svoboda, bývalý minister diplomacie Českej republiky a ďalšie osobnosti. V piatok 28. novembra sa v Bratislave uskutočnilo prvé zasadnutie PANAP-u.
zdroj: HSP

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 1 Pondelok 4.1.2016

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 51 Utorok 15.12.2015

Slovenský dokumentárny film Dotknúť sa Denali je netradičným spôsobom spracovaný snímok o úspešnej expedícii dvanástich Slovákov na najvyššiu horu Severnej Ameriky Mount McKinley (v domorodom aljašskom jazyku označenej aj ako Denali). Vypovedá o nehostinnom prostredí s extrémne náročnými podmienkami na výstup, pri ktorých sú rešpekt a pokora nevyhnutnými vlastnosťami na úspešné zdolanie nástrah matky prírody. Badať to aj v situácii, kedy si samotní horolezci uvedomia, že len pohodová a zohratá partia ľudí dokáže zvládnuť snehovú víchricu demolujúcu stany. Dokument bol uvedený na viacerých filmových festivaloch a nazbieral niekoľko nominácií, vrátane nominácie na festivale Hory a mesto 2012, MFHF Teplice nad Metují 2011 a MFHF Poprad 2011.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 50 Pondelok 7.12.2015

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 47 Utorok 17.11.2015

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 44 Utorok 27.10.2015

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 32 Utorok 4.8.2015

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 1 Piatok 13.2.2015

Super dovolenky za super ceny!

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 [2] 3 4 5 6 7 8