Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

FÓRUM
VŠETKO       KALEIDOSKOP TSK       TSK       STUDŇA
relácia náhľad
Fórum VYDANIE 10 Utorok 14.1.2020

Keď usína Sao Paulo, prebúdza sa ohňostroj farieb a tvarov.Keď usína mesto bleskov a obchodu paradoxne ožívajú ľudské osudy tých jeho vyše 24 miliónov obyvateľov.

Podobne ako väčšina gigantických metropolis vo svete aj Sao Paulo má svoju achilovku a to najmä v dopravnej situácii. A to aj napriek tomu, že tu funguje 14 liniek metra a na dopravnej polícii je prihlásených vyše 7 miliónov automobilov.Veľké dopravné zápchy sú bežným javom a preto obchodníci a vôbec tí solventnejší denne používajú ako hlavný dopravný prostriedok helikoptéry. Nečudo, že heliporty sú na strechách všetkých významných budov, nakoniec posúďte sami.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 9 Piatok 8.2.2019

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 8 Nedeľa 2.12.2018

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 7 Pondelok 28.5.2018

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 5 Utorok 28.11.2017

V tomto vydaní diskusnej relácie sme na chvíľku chceli prehlušiť predvianočný huriavk ozývajúci sa na nás zo všetkých obchodov, zabudnúť na zhon, stres a nervózne vyberanie darčekov. Vymenili sme to za pokojnú diskusiu o vianočných zvykoch a tradíciách, na ktoré sa v tomto veľkom zhone občas zvykne pozabudnúť, a možno i celkom zabudnúť. Ako kedysi Vianoce prebiehali, čo sa zvyklo robievať, piecť i jesť na Štedrý deň a aká bola pravá podstata Vianoc nám do štúdia prišli porozprávať Viera Praženicová, riaditeľka Vlastivedného múzea v Považskej Bystrici, Emília Fabová, vedúca folklórnej skupiny Dolinečka zo Soblahova a František Žovinec, vedúci folklórnej skupiny Selčan zo Selca.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 4 Utorok 21.11.2017

Kostolište, rodisko M. Benku

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 3 Štvrtok 31.8.2017

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 42 Streda 19.10.2016

Toto vydanie diskusnej relácie je venované záhradkárstvu. Od odborníkov sa dozviete, aké chyby robíme pri orezávaní ovocných stromčekov a na praktickej ukážke sa naučíte, ako treba ovocný stromček správne orezať. Získate informácie o škodcoch, ktorí v tomto období parazitujú na plodoch a ako sa možno proti nim brániť, ako pripraviť pôdu na ďalšiu sezónu i množstvo ďalších užitočných rád a zlepšení.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 32 Utorok 9.8.2016

Tento týždeň sme pre Vás pripravili takpovediac zážitkovú hodinku. Naše pozvanie do štúdia prijali svetaznalí cestovatelia, ktorí sa s Vami podelia o nezabudnuteľné spomienky, kuriózne zážitky i pútavé fotografie. Ak máte chuť objavovať nové kultúry, veríme, že táto relácia Vám poskytne veľa inšpiratívnych dôvodov, prečo sa vydať do sveta po dobrodružnej trase zážitkového cestovania.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 17 Štvrtok 5.5.2016

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12