Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

STUDŇA
VŠETKO       FÓRUM TSK       KALEIDOSKOP TSK       TSK      
relácia náhľad
Studňa VYDANIE 7 Utorok 1.4.2014

relácia náhľad
Studňa VYDANIE 4 Streda 12.3.2014

relácia náhľad
Studňa VYDANIE 1 Piatok 10.1.2014

relácia náhľad
Studňa VYDANIE 4 Piatok 29.3.2013

Medzi Nitrou a Hlohovcom leží obec Rišňovce, ktorá sa zaraďuje medzi staré slovenské sídla. Slovenský dvojkríž, kostol a kaštieľ sú historickými dominantami obce. Pri príležitosti 20. výročia prijatia Ústavy SR v Rišňovciach slávnostne otvorili múzeum M. I. Kutuzova a odhalili pozlátenú sochu Dobrého anjela sveta – ochrancu mieru. Vychutnať si môžete aj reportáž z návštevy známeho ruského spisovateľa Jurija Poľakova, ktorý zavítal do Bratislavy.

relácia náhľad
Studňa VYDANIE 1 Piatok 4.1.2013

Ján Zoričák je slovenský umelecký sklár žijúci od roku 1970 vo Francúzsku, ktorý pravidelne vystavuje na Slovensku. Je držiteľom Pribinovho kríža II. triedy za mimoriadne zásluhy o rozvoj tradičného sklárskeho remesla a šírenie dobrého mena Slovenskej republiky v zahraničí. Dokumentárny film Cínová duša zobrazuje kežmarského opravára a ladiča organov Ota Dlugoša.

relácia náhľad
Studňa VYDANIE 12 Piatok 30.11.2012

6. júla 1886 sa v dedinke Frýdlant na Morave manželom Tomášovi a Františke narodilo siedme dieťa. Dali mu meno Metod a symbolicky tým prednaznačili jeho dráhu. Metod Dominik Trčka svoje štúdium ukončil 17. júla 1910, keď bol v Prahe vysvätený za kňaza. Počiatky jeho kňazského pôsobenia sa spájajú s rozpadom Rakúsko-Uhorska. Už vtedy si mladý kňaz uvedomoval, že ľud, ktorý je nositeľom dávnych tradícií, žije v neuveriteľnej biede a nevedomosti a že kvôli tomu je jeho miesto pri ňom. Vtedy ešte netušil, že práve on sa stane jeho učiteľom, kňazom a mučeníkom...

relácia náhľad
Studňa VYDANIE 11 Piatok 26.10.2012

Trenčín koncom septembra ožil mladosťou, šikovnosťou a krásou. Začala sa v ňom totiž písať nová tradícia v podobe celoslovenského festivalu mažoretkových skupín - Trenčianska palička. Festival prebiehal podľa platných pravidiel súťažného poriadku mažoretkového športu, a tak museli mažoretky vydať zo seba to najlepšie, ak chceli poraziť silné konkurentky. Pódiové choreografie vo veľkých formáciách Baton a Pom - Pom’s, nápadité kostýmy, hudobné vystúpenia i výnimočné prostredie trenčianskeho podhradia pritiahli na festival veľa zvedavých návštevníkov. Jeho atmosféru si môžete teraz vychutnať i vy.

relácia náhľad
Studňa VYDANIE 10 Piatok 21.9.2012

V septembri sa na letisku v Slávnici konal 18. ročník Majstrovstiev Európy v leteckej akrobacii v najvyššej kategórii Unlimited. Zišlo sa na ňom 34 leteckých profesionálov z 12. krajín, aby divákom i rozhodcom predviedli, ako vyzerá vyššia pilotáž. Pravidlá boli zdanlivo jednoduché: pilot musel rozhodcom v takzvanom boxe o hrane jedného kilometra predviesť, čo s lietadlom dokáže. Každá disciplína sa však skladala z množstva figúr a prvkov, preto v priebehu piatich minút dokázal pilot na oblohe vyčarovať aj osemdesiat výkrutov, stúpaní, klesaní... Ak ste zvedaví, ako to v Slávnici prebiehalo, nenechajte si ujsť vydanie tejto Studne.

relácia náhľad
Studňa VYDANIE 9 Piatok 7.9.2012

Hlavné mesto kultúry, nádherný projekt a jeho predstavenie.

relácia náhľad
Studňa VYDANIE 8 Piatok 3.8.2012

Prax študentov z Trenčína a okolia spojená s maturitnými skúškami, je zmysluplným projektom ako integrovať našich študentov v centre turistického ruchu, kde získajú skutočné a potrebné znalosti z oboru, jazykové prilepšenie a krásne prostredie zároveň.

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 2 3 4 5 6 7 [8] 9