Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

FÓRUM
VŠETKO       KALEIDOSKOP TSK       TSK       STUDŇA
relácia náhľad
Fórum VYDANIE 39 Štvrtok 27.9.2012

Študenti, pozor! Rozmýšľate o štúdiu v zahraničí, alebo sa chystáte na výmenný študijný pobyt? Túžite po exotike, zážitkoch a spoznávaní kultúr mimo Európy? V tom prípade si nenechajte ujsť toto vydanie diskusnej relácie, v ktorej sme sa o výmenných študijných pobytoch porozprávali nielen s ich organizátorom, ale aj so študentmi, ktorí ich absolvovali. Ak o pobyte v zahraničí nie ste pevne rozhodnutí, alebo máte len nezodpovedané otázky veríme, že v našej relácii na ne nájdete odpovede.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 38 Štvrtok 20.9.2012

Témou tohto vydania diskusného Fóra TSK je 15. výročie Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne. O jej histórii, súčasnosti a budúcnosti s nami diskutoval prof. Ivan Kneppo, DrSc. a Ing. Ľubica Harakaľová, PhD.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 37 Štvrtok 13.9.2012

Súťažné zápolenie silných mužov má v našom kraji už bohatú tradíciu. Svedčí o tom aj 16. ročník ich podujatia s názvom Meč Matúša Čáka Trenčianskeho. O jeho príprave, ale aj o tohtoročných novinkách i bohatom programe, v ktorom si nájdu to svoje veľkí i malí, nás do štúdia prišli poinformovať jeho organizátori.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 36 Štvrtok 6.9.2012

Milujete vodu? Je adrenalín niečo, bez čoho nedokážete žiť? Čo takto to spojiť a vyskúšať rafting? O tom, čo všetko k tomu potrebujete, ale i o tom, aké úskalia i perfektné zážitky so sebou divoká voda prináša, sa v nasledovných minútach dozviete od naslovovzatých profesionálov.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 35 Štvrtok 30.8.2012

V tomto vydaní diskusnej relácie vám prostredníctvom rozprávania našich hostí prinášame čaro a atmosféru Skalky, najstaršieho pútnického miesta na Slovensku. Venujeme sa aj 2. ročníku benefičných koncertov na jej podporu a rozvoj. Samozrejme nevynechávame ani ďalšie aktivity, ktoré sa na Skalke organizujú a ktorých sa môžete zúčastniť i Vy. Príjemné sledovanie.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 34 Štvrtok 23.8.2012

V našom štúdiu sme privítali priamych účastníkov Slovenského národného povstania, aby sme si s nimi zaspomínali na jednu z najvýznamnejších akcií slovenského ľudu v našich dejinách. Dozviete sa, ako sa SNP pripravovalo, ako vypuklo i ako prebiehali samotné boje. Získate autentické výpovede a zážitky o hrôzach II. svetovej vojny, ktoré vám nesprostredkuje žiadna literatúra. A ešte oveľa viac.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 33 Štvrtok 16.8.2012

Július Bruna a dobrovoľníci Zamarovský, zaujímavý projekt ktorý spája Trenčianskeho akademického maliara Júliusa Brunu a jeho kolektív...

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 32 Štvrtok 9.8.2012

Kone, jazdectvo a všetko s tým spojené prebrala v diskusnej relácii redaktorka Zuzana Martonková so svojimi hosťami.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 31 Štvrtok 2.8.2012

Tridsiate prvé vydanie diskusnej relácie prináša zaujímavé rozhovory o jachtingu ako športe, ale aj o konkrétnom závode s menom Putovný Pohár Matúša Čáka Trenčianskeho v jachtingu

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 30 Štvrtok 26.7.2012

Encefalitída je témou, ktorej sa venovala naša redaktorka Júlia Urbanová. Zistite o tejto často spomínanej chorobe viac!

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12