Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

VŠETKO
FÓRUM TSK       KALEIDOSKOP TSK       TSK       STUDŇA
relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 38 Piatok 20.9.2013

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 37 Piatok 13.9.2013

Vychutnáme si atmosféru Mariánskeho koncertu a záverečný koncert Hudobného leta v podaní Orchestra slovenskej filharmónie. Vo VKMR pokrstíme knihu Rudolfa Dobiáša Rozhovory s Rút a predstavíme si knihu Odkiaľ kam: 20 rokov samostatnosti. V Katovom dome si vychutnáme poetické reflexie dedinských domčekov i ženské akty od maliarky Jany Horákovej. Pozrieme sa aj na súťaž vo fitness. Záver patrí považskobystrickým motocyklom.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 19 Utorok 10.9.2013

Reláciu otvárame zaujímavým pohľadom na kováčske remeslo. V Slávnici si zalietame na lietadlách a ich prostredníctvom si vychutnáme nekonečnú nebeskú oblohu na Majstrovstvách Európy v leteckej navigácii. V závere Vám predstavíme aj náš nový kulinársky cyklus Varíme zdravo s..., kde si s nami môžete pripraviť grilovanú pražmu.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 36 Piatok 6.9.2013

V 36. vydaní TSK uvidíte otvorenie školského roka, poctu handlovským baníkom, dubnický folklórny festival, obecné dni v Trenčianskych Stankovciach, Držkovskú držku 2013 a prvý ročník westernových pretekov v Trenčianskych Miticiach.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 35 Piatok 30.8.2013

V úvode sa pozrieme na 27. zasadnutie zastupiteľstva TSK. Pripomenieme si 69.výročie Slovenského národného povstania. Pozveme Vás na 3. ročník benefičného Mariánskeho koncertu. Veľkou oslavou konca leta je aj Bartolomejsky jarmok. Vychutnáme si obrazy Aleny Teicherovej  a jej zverencov. Oboznámime Vás s Fitness Cupom a zažijeme atmosféru Parenica festu, ktorý sa tradične konal v Drietomej.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 18 Utorok 27.8.2013

V osemnástom vydaní Kaleidoskopu na Vás čakajú opäť tri zaujímavé reportáže. V úvode navštívime trenčiansku detskú univerzitu, potom si zaspomíname na dožinkové tradície, ktoré bývali súčasťou života našich predkov a na záver si trochu pocestujeme a odskočíme si do Chorvátska.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 34 Piatok 23.8.2013

V Čachticiach bol slávnostne odprezentovaný projekt Rekonštrukcia a modernizácia úsekov ciest 3. triedy na trase Čachtice – Podkylava. Výstava Kôň oslávila tento rok desiate jubileum. Jedenásty ročník Atletického mostu v Dubnici nad Váhom prilákal aj tento rok mnoho atlétov zvučných mien. V galérii na Mierovom námestí si v týchto dňoch môžete vychutnať diela maliara Jána Mikušku. Joe Muczka, kreatívny umelec a hlavne maliar, mal v Trenčíne vernisáž svojich originálnych obrazov. Hudobný festival v Trenčianskych Tepliciach ponúkol svojím priaznivcom diabolský koncert v podaní orchestra Cigánsky diabli. V ďalšom diele kurzu sebaobrany sa dozvieme viac o bojovom športe MMA vo všeobecnosti, ale aj s názornými ukážkami.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 34 Štvrtok 22.8.2013

Regata O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 33 Piatok 16.8.2013

V Uhrovci sa uskutočnila slávnostná prezentácia dvoch zmodernizovaných úsekov ciest, a to Uhrovec – Kšinná a Žitná – Radiša – Omastinná. Hudobné leto v Trenčianskych Tepliciach navštívila skupina Funny Fellows a odzneli aj romantické šansóny od slovenskej Edith Piaf. Zaujímavým podujatím bol aj koncert vokálnych talentov. Pozývame Vás na výstavu Jubilanti, ktorá v spolupráci spojila troch skvelých trenčianskych umelcov a na podujatie Držkovská držka. Zavítame aj na 30. ročník  horského krosu na trase Pruské – Vršatec. Poobzeráme aj Stanley Cup a skončíme ďalším dielom sebaobrany.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 17 Utorok 13.8.2013

Trenčiansky hrad a jeho podhradie sa na týždeň stali sídlom rozprávkových bytostí, ktoré Trenčín navštívili počas ďalšieho ročníka hradných a historických slávností. Blízko obce Haluzice sa konala tradičná kultúrna udalosť pod názvom Haluzické múry alebo Haluzické múzy. Folklórny súbor z Kubrej existuje už 80. rokov a k tomuto jubileu mu Európska únia umenia udelila ocenenie za umeleckú a kultúrnu činnosť.

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40