Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

VŠETKO
FÓRUM TSK       KALEIDOSKOP TSK       TSK       STUDŇA
relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 32 Piatok 9.8.2013

Pozrieme sa na zrekonštruované CSS v Dolnom Lieskove. VKMR zorganizovala besedu venovanú príchodu solúnskych bratov na naše územie. Predstavíme si Bibliobox, schránku do ktorej môžete odkladať knihy požičané z VKMR. Ukážeme vám výšivkárske umenie z oblasti Dubnice nad Váhom. Výstavu zameranú na vodu, vodné hladiny a (pod)vodný svet môžete počas letných prázdnin obdivovať v Galérii M. A. Bazovského. Zájdeme aj na drietomský festival dychových hudieb a praznovské Country pod hviezdami. Pripravili sme aj 4. diel z nášho letného seriálu sebaobrany.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 32 Štvrtok 8.8.2013

V ďalšom vydaní Fóra TSK Vám predstavíme projekt zameraný na vybudovanie obecného parku v obci Zamarovce a zoznámime Vás s medzinárodnou skupinou dobrovoľníkov, ktorí ochotne prišli pridať svoju ruku k dielu.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 31 Piatok 2.8.2013

Začíname Slávnosťami bratstva Čechov a Slovákov na Veľkej Javorine. Zájdeme aj na Beckovské slávnosti. Pozveme vás i na jeden výnimočný hudobný festival. Boli sme sa pozrieť na výstavu otázok a odpovedí, ktorú nájdete v Katovom dome. Adrenalín si vychutnáme na Westernovom dni, ktorý zorganizovali v Omšení. Záver opäť patrí nášmu letnému seriálu sebaobrany.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 31 Štvrtok 1.8.2013

Koncom augusta čaká na všetkých festivalových fanúšikov ďalší hudobný maratón. V obci Drietoma pri Trenčíne sa uskutoční 4. ročník podujatia s názvom Parenica Fest. Kto všetko naň tento rok zavíta a aké sprievodné akcie sú pripravené, Vám už prezradia naši hostia.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 16 Utorok 30.7.2013

V tomto vydaní relácie Kaleidoskop TSK, sme sa zamerali na poľnohospodárstvo. Pozrieme sa ako prebieha repný deň. V obci Krivosúd-Bodovka ochutnáme najlepšie čerešňové koláče v našom regióne a na záver navštívime aj ojedinelý zraz traktorov veteránov.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 30 Piatok 26.7.2013

Pozrieme sa na štart 68. ročníka medzinárodného festivalu komornej hudby Hudobné leto. Na Skalke pri Trenčíne sa konala katolícka pútnická konferencia s názvom Nové svitanie. Navštívime vrch Machnáč, kde si uctili príchod vierozvestcov na Veľkú Moravu. Pozveme vás na festival dychových hudieb. V prostredí teplickej zelene si vychutnáme parkúrové preteky. Pozrieme si exhibíciu bojového umenia v podaní Combat clubu. Končíme druhým dielom z kurzu sebaobrany.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 30 Štvrtok 25.7.2013

Tentoraz sme pre Vás pripravili dovolenkový špeciál. Naše hostky Vám poradia ako, kde a podľa čoho si vybrať tú najlepšiu dovolenku.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 29 Piatok 19.7.2013

Kocurany a Nitrica sú dve zo šiestich obcí Hornonitria, ktoré sa môžu pochváliť svojou deväťsto ročnou históriu. Navštívili sme výstavu neprofesionálnych výtvarníkov Misia 2013 venovanú solúnskym bratom. Boli sme sa pozrieť aj na 53. ročník Kopaničiarskych slávností v obci Starý Hrozenkov. Zašli sme aj na swingovú párty do Trenčianskych Teplíc. Vďaka výstave keramiky a modrotlače v Župnom dome sme si pripomenuli folklór našich predkov. Končíme prvou lekciou z nášho letného seriálu sebaobrany.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 29 Štvrtok 18.7.2013

Centrum Trenčína spolu s hradom ožijú na prelome prázdnin stredovekou históriou a rytierskymi súbojmi. V novom vydaní Fóra TSK si preto predstavíme program 20. ročníka Trenčianskych hradných slávností a 8. ročníka Trenčianskych historických slávností.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 15 Utorok 16.7.2013

Historické kláštorisko na Skalke aj tento rok inšpirovalo na medzinárodnom výtvarno-literárnom sympóziu. Vďaka cezhraničnej spolupráci lesníkov z Českej a Slovenskej republiky je od júna na náučnom chodníku okolo Buchlova umiestnených 16 drevených sôch lesnej zveri. Priaznivci hudobného festivalu Pohoda sa 11. júla opäť po roku stretli, aby sa hudobne a kultúrne vyžili.

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40