Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

VŠETKO
FÓRUM TSK       KALEIDOSKOP TSK       TSK       STUDŇA
relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 30 Piatok 26.7.2013

Pozrieme sa na štart 68. ročníka medzinárodného festivalu komornej hudby Hudobné leto. Na Skalke pri Trenčíne sa konala katolícka pútnická konferencia s názvom Nové svitanie. Navštívime vrch Machnáč, kde si uctili príchod vierozvestcov na Veľkú Moravu. Pozveme vás na festival dychových hudieb. V prostredí teplickej zelene si vychutnáme parkúrové preteky. Pozrieme si exhibíciu bojového umenia v podaní Combat clubu. Končíme druhým dielom z kurzu sebaobrany.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 30 Štvrtok 25.7.2013

Tentoraz sme pre Vás pripravili dovolenkový špeciál. Naše hostky Vám poradia ako, kde a podľa čoho si vybrať tú najlepšiu dovolenku.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 29 Piatok 19.7.2013

Kocurany a Nitrica sú dve zo šiestich obcí Hornonitria, ktoré sa môžu pochváliť svojou deväťsto ročnou históriu. Navštívili sme výstavu neprofesionálnych výtvarníkov Misia 2013 venovanú solúnskym bratom. Boli sme sa pozrieť aj na 53. ročník Kopaničiarskych slávností v obci Starý Hrozenkov. Zašli sme aj na swingovú párty do Trenčianskych Teplíc. Vďaka výstave keramiky a modrotlače v Župnom dome sme si pripomenuli folklór našich predkov. Končíme prvou lekciou z nášho letného seriálu sebaobrany.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 29 Štvrtok 18.7.2013

Centrum Trenčína spolu s hradom ožijú na prelome prázdnin stredovekou históriou a rytierskymi súbojmi. V novom vydaní Fóra TSK si preto predstavíme program 20. ročníka Trenčianskych hradných slávností a 8. ročníka Trenčianskych historických slávností.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 15 Utorok 16.7.2013

Historické kláštorisko na Skalke aj tento rok inšpirovalo na medzinárodnom výtvarno-literárnom sympóziu. Vďaka cezhraničnej spolupráci lesníkov z Českej a Slovenskej republiky je od júna na náučnom chodníku okolo Buchlova umiestnených 16 drevených sôch lesnej zveri. Priaznivci hudobného festivalu Pohoda sa 11. júla opäť po roku stretli, aby sa hudobne a kultúrne vyžili.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 28 Piatok 12.7.2013

Zašportujeme si na 6. ročníku športových hier pre seniorov. Nazrieme na stredoškolské stretnutie spolužiakov po 50. rokoch. Na chvíľku sa vcítime aj kože nevidiacich a slabozrakých, ktorí prednedávnom absolvovali súťaž v čítaní a písaní. Zájdeme aj na výtvarné sympózium, ktoré sa konalo v priestoroch opustenej haly bývalej textilnej továrne v Trenčíne. Spoznáme knihu Jany Judinyovej, ktorá napísala biografiu Natálie Oldenburgovej. Stretneme sa s vodníkmi, vílami i inými bytosťami. Športom sme začali, športom aj skončíme, tentoraz s deťmi z detského domova.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 28 Štvrtok 11.7.2013

Tento rok patrí oslave výročia príchodu sv. Cyrila a Metoda. Je to už 1150 rokov, čo títo dvaja solúnski vierozvestci vytvorili hlaholiku, prvé písmo Slovanov, ktoré tvorilo základ kultúry a vzdelanosti Veľkej Moravy. Pri tejto príležitosti sa i v našom kraji konajú zaujímavé podujatia venované spomienke na týchto učencov. V tomto vydaní relácie sa o ich misii, ale i o pripravovaných podujatiach dozviete viac.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 27 Piatok 5.7.2013

Navštívime zrekonštruované priestory gymnázia v Púchove a obnovené Centrum sociálnych služieb Bystričan v Považskej Bystrici. Všetky deti sa od konca júna môžu vyšantiť na vynovenom ihrisku na Piaristickej ulici v Trenčíne. Zájdeme na Medzinárodný folklórny festival na Myjave. Pozrieme sa na vernisáž výstavy pod názvom Modlitba dreva: Drevené chrámy na Slovensku. Predstavíme si projekt Výuka jazykov pomocou výuky maľby. Obzrieme si Gagarinov pohár, ktorý do Trenčína priniesol hokejista Dominik Graňák. Skončíme v Nozdrkovciach na jazdeckých pretekoch v parkúrovom skákaní.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 27 Štvrtok 4.7.2013

Študenti zo SOŠ podnikania v Trenčíne uspeli v súťaži Junior Achievement Slovensko v odbore Podnikanie v cestovnom ruchu. Ich snahu ocenil aj prezident Slovenskej republiky, ktorý ich prijal na osobnom stretnutí. S akým projektom študenti v tomto ročníku súťaže zvíťazili, sa dozviete v našej relácii.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 14 Utorok 2.7.2013

Filmoví nadšenci si prídu na svoje v reportáži z 21. ročníka filmového festivalu Art Film Fest 2013. Mesto Bojnice tento rok oslavuje svoje 900. narodeniny a pri tejto príležitosti pripravilo zaujímavý program jeho osláv. Zavedieme Vás aj na Malú vedeckú konferenciu mimoriadne nadaných detí, ktorá sa konala na pôde Trenčianskej univerzity A. Dubčeka.

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40