Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

VŠETKO
FÓRUM TSK       KALEIDOSKOP TSK       TSK       STUDŇA
relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 27 Piatok 5.7.2013

Navštívime zrekonštruované priestory gymnázia v Púchove a obnovené Centrum sociálnych služieb Bystričan v Považskej Bystrici. Všetky deti sa od konca júna môžu vyšantiť na vynovenom ihrisku na Piaristickej ulici v Trenčíne. Zájdeme na Medzinárodný folklórny festival na Myjave. Pozrieme sa na vernisáž výstavy pod názvom Modlitba dreva: Drevené chrámy na Slovensku. Predstavíme si projekt Výuka jazykov pomocou výuky maľby. Obzrieme si Gagarinov pohár, ktorý do Trenčína priniesol hokejista Dominik Graňák. Skončíme v Nozdrkovciach na jazdeckých pretekoch v parkúrovom skákaní.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 27 Štvrtok 4.7.2013

Študenti zo SOŠ podnikania v Trenčíne uspeli v súťaži Junior Achievement Slovensko v odbore Podnikanie v cestovnom ruchu. Ich snahu ocenil aj prezident Slovenskej republiky, ktorý ich prijal na osobnom stretnutí. S akým projektom študenti v tomto ročníku súťaže zvíťazili, sa dozviete v našej relácii.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 14 Utorok 2.7.2013

Filmoví nadšenci si prídu na svoje v reportáži z 21. ročníka filmového festivalu Art Film Fest 2013. Mesto Bojnice tento rok oslavuje svoje 900. narodeniny a pri tejto príležitosti pripravilo zaujímavý program jeho osláv. Zavedieme Vás aj na Malú vedeckú konferenciu mimoriadne nadaných detí, ktorá sa konala na pôde Trenčianskej univerzity A. Dubčeka.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 26 Piatok 28.6.2013

Zúčastnili sme sa 25. zasadnutia TSK. Pozreli sme sa na účelové cvičenie určené pre pedagógov stredných škôl. Akadémia tretieho veku má za sebou 26. ročník a pri tejto príležitosti vydala pre svojich absolventov zborník, ktorý dokumentuje ich prácu počas štúdia. Zoznámime Vás aj s anonymnými hrdinami – darcami krvi. Odhalili sme Dubajské tajomstvá spisovateľky Emíre Khidayer a Krajinu hrubých čiar Ivety Radičovej a Ľuby Lesnej. Zašli sme na výstavu V procese zameranú na vznik a tvorbu umeleckých diel.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 26 Štvrtok 27.6.2013

Už po 15. krát sa v malebnej obci Beckov uskutoční jedno z najtradičnejších podujatí v našom kraji - Beckovské slávnosti. Dobovú atmosféru, pohodu a čaro hradu Beckov si môžete vychutnať i vďaka bohatému sprievodnému programu. Čo pre Vás organizátori tento rok prichystali, sa dozviete v našej relácii.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 25 Piatok 21.6.2013

Obnova vozového parku Správy ciest TSK bola úspešne zavŕšená. Pozrieme sa aj na krajské kolo súťaže Môj nápad pre región. Zúčastnili sme sa Majstrovstiev Slovenska v mažoretkovom športe. Vychutnali sme si 33. ročník Trenčianskych folklórnych slávností. Zistili sme, ako sa reštauruje Farský kostol v Trenčíne. Zašli sme aj na španielsky večer do Trenčianskych Teplíc. Boli sme sa pozrieť na oslavu 20. výročia Sokola v Trenčianskych Stankovciach. Na koniec Vám ponúkame reportáž z trenčianskeho letiska, kde sme boli svedkami pretekov rýchlych strojov.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 25 Štvrtok 20.6.2013

25. vydanie relácie Fórum TSK je venované športu, konkrétne deaflympiáde v bulharskej Sofii. Zoznámime Vás so športovcami, ktorí na nej budú Slovensko reprezentovať v bedmintone.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 13 Utorok 18.6.2013

Cestu históriou, spevom a odievaním si vychutnáte prostredníctvom historického podujatia na Trenčianskom hrade. Naučíte sa upiecť tradičný chlieb ako od babičky. Vďaka poľovníkom z Nemšovej sa dostanete na oslavu Dní sv. Huberta. Zistíte aj to, kde sa v Trenčíne môžete naučiť sebaobrane.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 24 Piatok 14.6.2013

Zúčastnili sme sa rokovania Zastupiteľstva TSK. Navštívili sme Gymnázium Ľ. Štúra v Trenčíne, kde si študenti prevzali vysvedčenia od francúzskeho veľvyslanca. Deň plný zábavy a tvorivých dielní si užili deti na podujatí Farbičky-Čarbičky. Boli sme aj na slávnostnom zhromaždení Zväzu vojakov SR. Zašli sme na výstavu bábok v renesančných kostýmoch. Pozreli sme si dokument Doroty Nvotovej s názvom Fulmaya, dievčatko s tenkými nohami. 1. ročník Podjavorinských folklórnych slávností sa konal v obci Lubina. Tento týždeň končíme na motorkárskom zraze.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 24 Štvrtok 13.6.2013

Zapálenie svätojánskeho ohňa je symbolom oslavy letného slnovratu, sily, slnka ako i narodenia sv. Jána Krstiteľa. V neziskovej organizácii StarDOS sa rozhodli, že práve túto starodávnu tradíciu využijú na usporiadanie verejnej zbierky na zakúpenie zdravotníckych pomôcok pre seniorov zo sociálne slabých rodín. O podujatí Zapáľme svätojánsky oheň pomoci starším sa dozviete viac v našej relácii.

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40