Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

VŠETKO
FÓRUM TSK       KALEIDOSKOP TSK       TSK       STUDŇA
relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 24 Piatok 14.6.2013

Zúčastnili sme sa rokovania Zastupiteľstva TSK. Navštívili sme Gymnázium Ľ. Štúra v Trenčíne, kde si študenti prevzali vysvedčenia od francúzskeho veľvyslanca. Deň plný zábavy a tvorivých dielní si užili deti na podujatí Farbičky-Čarbičky. Boli sme aj na slávnostnom zhromaždení Zväzu vojakov SR. Zašli sme na výstavu bábok v renesančných kostýmoch. Pozreli sme si dokument Doroty Nvotovej s názvom Fulmaya, dievčatko s tenkými nohami. 1. ročník Podjavorinských folklórnych slávností sa konal v obci Lubina. Tento týždeň končíme na motorkárskom zraze.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 24 Štvrtok 13.6.2013

Zapálenie svätojánskeho ohňa je symbolom oslavy letného slnovratu, sily, slnka ako i narodenia sv. Jána Krstiteľa. V neziskovej organizácii StarDOS sa rozhodli, že práve túto starodávnu tradíciu využijú na usporiadanie verejnej zbierky na zakúpenie zdravotníckych pomôcok pre seniorov zo sociálne slabých rodín. O podujatí Zapáľme svätojánsky oheň pomoci starším sa dozviete viac v našej relácii.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 23 Piatok 7.6.2013

Pozrieme sa na otvorenie nového Centra excelentnosti pre keramiku, sklo a silikátové materiály na TnUAD. Oslávime Medzinárodný deň detí. Zoberieme Vás na módnu šou návrhárky Rebeccy Zachar. Na 8. ročníku Raks Fatima Festivalu navštívime farbistý orientálny svet. Na festivale s názvom Kým žiješ tancuj si pripomenieme folklór predkov z nášho regiónu. Zájdeme aj do Bojníc na zámok, kde sa necháme postrašiť strašidlami z celého sveta. Máme pre Vás aj dve zaujímavé pozvánky, a to na podujatia Meč Matúša Čáka a historický večer na Trenčianskom hrade.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 23 Štvrtok 6.6.2013

V tomto vydaní sme pre Vás pripravili zaujímavú pozvánku na sympózium mladých výtvarníkov, ktoré sa bude konať v netradičných priestoroch starej priemyselnej haly. Ak sa chcete dozvedieť, čo všetko toto podujatie prinesie, nenechajte si ujsť 23. vydanie Fóra TSK.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 12 Utorok 4.6.2013

Ukážeme Vám ako sa v našom kraji začína salašnícka sezóna. Predstavíme Vám tvorbu maliara Vladimíra Kudlíka, ktorej dominuje hlavne motív ženy. Eco Glass Tour je najväčšie ekologické turné v slovenskej histórii. S jeho poslaním sa mali možnosť oboznámiť aj deti z Trenčína.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 22 Piatok 31.5.2013

Úvodom navštívime výstavu cestovného ruchu Region Tour Expo a výstavu Torty a svet pečenia. Na Úrade TSK sa konala súťaž stredoškolákov, ktorí si zmerali sily v navrhnutí Najlepšieho podnikateľského zámeru. Ukážeme Vám, čo všetko sa dá zobraziť prostredníctvom mappingu. Pozrieme sa aj na prezentácie maturitných prác študentov zo SUŠ v Trenčíne. Predstavíme Vám zaujímavé podujatie s názvom Človiečik na Korze. Končíme vo Verejnej knižnici Michala Rešetku na Noci literatúry.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 22 Štvrtok 30.5.2013

22. vydanie relácie Fórum TSK je venované filatelii, konkrétne 50. výročiu filatelie v našom krajskom meste. Dozviete sa mnoho zaujímavostí o histórii trenčianskej filatelie, ale aj o čare poštovej známky.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 21 Piatok 24.5.2013

Pozrieme sa ako v Trenčíne prebiehalo podujatie Noc múzeí a galérií. Navštívime aj výstavu fotografií európskych metropol na Dunaji. Vo VKMR sme tentoraz na besede v rámci cyklu Poznávame Trenčanov objavili mladého začínajúceho autora Alexa Pavlíka. Vo výstavných priestoroch TSK bola sprístupnená výstava zo 17. ročníka súťaže amatérskych fotografií AMFO Trenčianskeho kraja. V Galérii Miloša Alexandra Bazovského si momentálne môžete vychutnať výstavu obrazov Milana Chaberu a Jana Šafránka. Spoznáte i hubu s názvom Ganoderma a jej zázračné účinky. Zavítame na 10. ročník podujatia dobrovoľnej športovej aktivity - Challenge Day a pozrieme sa aj na to, ako odštartoval ďalší ročník Slovenského pohára silných mužov.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 21 Štvrtok 23.5.2013

Tentoraz sme prichystali tému pre všetkých milovníkov adrenalínu. Od členov motorkárskych klubov Black Kings a Terathels c.t.c. sa dozviete všetko o silných strojoch, motorkách i moto zraze, ktorý pripravujú.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 11 Utorok 21.5.2013

Pozrieme sa, čo priniesla výstava FIRECO, ktorého nosnou témou tentoraz bola protipožiarna ochrana kultúrnych pamiatok. Predstavíme Vám 1. ročník festivalu ruskej kultúry v Trenčianskych Tepliciach a na záver Vám ukážeme, ako to vyzeralo na Myjave počas medzinárodného motokrosového podujatia.

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40