Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

VŠETKO
FÓRUM TSK       KALEIDOSKOP TSK       TSK       STUDŇA
relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 22 Piatok 31.5.2013

Úvodom navštívime výstavu cestovného ruchu Region Tour Expo a výstavu Torty a svet pečenia. Na Úrade TSK sa konala súťaž stredoškolákov, ktorí si zmerali sily v navrhnutí Najlepšieho podnikateľského zámeru. Ukážeme Vám, čo všetko sa dá zobraziť prostredníctvom mappingu. Pozrieme sa aj na prezentácie maturitných prác študentov zo SUŠ v Trenčíne. Predstavíme Vám zaujímavé podujatie s názvom Človiečik na Korze. Končíme vo Verejnej knižnici Michala Rešetku na Noci literatúry.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 22 Štvrtok 30.5.2013

22. vydanie relácie Fórum TSK je venované filatelii, konkrétne 50. výročiu filatelie v našom krajskom meste. Dozviete sa mnoho zaujímavostí o histórii trenčianskej filatelie, ale aj o čare poštovej známky.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 21 Piatok 24.5.2013

Pozrieme sa ako v Trenčíne prebiehalo podujatie Noc múzeí a galérií. Navštívime aj výstavu fotografií európskych metropol na Dunaji. Vo VKMR sme tentoraz na besede v rámci cyklu Poznávame Trenčanov objavili mladého začínajúceho autora Alexa Pavlíka. Vo výstavných priestoroch TSK bola sprístupnená výstava zo 17. ročníka súťaže amatérskych fotografií AMFO Trenčianskeho kraja. V Galérii Miloša Alexandra Bazovského si momentálne môžete vychutnať výstavu obrazov Milana Chaberu a Jana Šafránka. Spoznáte i hubu s názvom Ganoderma a jej zázračné účinky. Zavítame na 10. ročník podujatia dobrovoľnej športovej aktivity - Challenge Day a pozrieme sa aj na to, ako odštartoval ďalší ročník Slovenského pohára silných mužov.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 21 Štvrtok 23.5.2013

Tentoraz sme prichystali tému pre všetkých milovníkov adrenalínu. Od členov motorkárskych klubov Black Kings a Terathels c.t.c. sa dozviete všetko o silných strojoch, motorkách i moto zraze, ktorý pripravujú.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 11 Utorok 21.5.2013

Pozrieme sa, čo priniesla výstava FIRECO, ktorého nosnou témou tentoraz bola protipožiarna ochrana kultúrnych pamiatok. Predstavíme Vám 1. ročník festivalu ruskej kultúry v Trenčianskych Tepliciach a na záver Vám ukážeme, ako to vyzeralo na Myjave počas medzinárodného motokrosového podujatia.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 20 Piatok 17.5.2013

Trenčianska Univerzita A. Dubčeka má oficiálne nového rektora a my sme sa zúčastnili jeho slávnostného vymenovania prezidentom SR. Boli sme na konferencii Leader venovanej hodnoteniu a monitoringu Miestnych akčných skupín. Zistili sme, ako prebiehala praktická maturitná skúška študentov zo SOŠ podnikania a služieb v Trenčíne. Podujatie Café Európa nastolilo ďalšiu diskusiu na otázku, či musí EÚ skutočne zachrániť Cyprus. Na besede vo VKMR sme zistili, čo v sebe skrýva nová knižka Martiny Monošovej. Pozrieme sa aj na leteckú súťaž na letisku v Prievidzi. Končíme s pozvánkou na folklórny festival Kým žiješ, tancuj.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 19 Piatok 10.5.2013

Navštívili sme nové oddelenie pre dlhodobo chorých vo Fakultnej nemocnici v Trenčíne. Uvidíme, čím sa zaoberá občianske združenie RESCUE. Zúčastnili sme sa aj podujatia Hliadka mladých zdravotníkov, na ktorom sa stretli žiaci špeciálnych ZŠ z nášho kraja. Boli sme sa pozrieť na otvorenie kúpeľnej sezóny v Trenčianskych Tepliciach. Vo VKMR sme sa zúčastnili prednášky o násilí v našej spoločnosti. Nahliadli sme aj do filmového sveta režiséra Petra Dimitrova. Boli sme sa pozrieť aj na trenčiansky koncert skupiny Para. Na záver sa dozviete, či má Slovensko nový rekord v tancovaní mazúrky.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 19 Štvrtok 9.5.2013

V našou štúdiu sme privítali Renatu Kronowetterovú, ženu, ktorá sa venuje profesionálnemu koučingu a osobnému i profesnému rozvoju ľudí. Vďaka svojej práci pomáha, vzdeláva a podporuje ľudí, ktorí sa ocitli zoči-voči ťažkým životným výzvam. Je to žena, ktorá miluje život a ktorá Vám prezradí, ako zrealizovať Vaše sny.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 10 Utorok 7.5.2013

Pripomenieme si 1150. výročie príchodu svätého Cyrila a Metoda na naše územie. Na Trenčianskom robotickom dni nahliadneme nielen do sveta robotiky, ale dozvieme sa aj niečo o práci v NASA. Vypočujeme si aj Diabolské husle pod vedením Jána Berkyho Mrenicu mladšieho.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 18 Piatok 3.5.2013

V úvode sa pozrieme na Zastupiteľstvo TSK. Zúčastníme sa osláv 30. výročia založenia Športového gymnázia v Trenčíne. Uvidíte, ako prebiehalo otvorenie Trenčianskeho autistického centra v obci Soblahov. Dobovou atmosférou na hrade Beckov privítali novú turistickú sezónu. Vychutnajte si aj podujatie Vyznanie jari, ktoré bolo tento rok venované herečke a recitátorke Ide Rapaičovej. Pre priaznivcov spoločenských hier, zábavy a podpory dobrej veci máme na záver prichystanú jednu pozvánku.

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40