Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

VŠETKO
FÓRUM TSK       KALEIDOSKOP TSK       TSK       STUDŇA
relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 20 Piatok 17.5.2013

Trenčianska Univerzita A. Dubčeka má oficiálne nového rektora a my sme sa zúčastnili jeho slávnostného vymenovania prezidentom SR. Boli sme na konferencii Leader venovanej hodnoteniu a monitoringu Miestnych akčných skupín. Zistili sme, ako prebiehala praktická maturitná skúška študentov zo SOŠ podnikania a služieb v Trenčíne. Podujatie Café Európa nastolilo ďalšiu diskusiu na otázku, či musí EÚ skutočne zachrániť Cyprus. Na besede vo VKMR sme zistili, čo v sebe skrýva nová knižka Martiny Monošovej. Pozrieme sa aj na leteckú súťaž na letisku v Prievidzi. Končíme s pozvánkou na folklórny festival Kým žiješ, tancuj.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 19 Piatok 10.5.2013

Navštívili sme nové oddelenie pre dlhodobo chorých vo Fakultnej nemocnici v Trenčíne. Uvidíme, čím sa zaoberá občianske združenie RESCUE. Zúčastnili sme sa aj podujatia Hliadka mladých zdravotníkov, na ktorom sa stretli žiaci špeciálnych ZŠ z nášho kraja. Boli sme sa pozrieť na otvorenie kúpeľnej sezóny v Trenčianskych Tepliciach. Vo VKMR sme sa zúčastnili prednášky o násilí v našej spoločnosti. Nahliadli sme aj do filmového sveta režiséra Petra Dimitrova. Boli sme sa pozrieť aj na trenčiansky koncert skupiny Para. Na záver sa dozviete, či má Slovensko nový rekord v tancovaní mazúrky.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 19 Štvrtok 9.5.2013

V našou štúdiu sme privítali Renatu Kronowetterovú, ženu, ktorá sa venuje profesionálnemu koučingu a osobnému i profesnému rozvoju ľudí. Vďaka svojej práci pomáha, vzdeláva a podporuje ľudí, ktorí sa ocitli zoči-voči ťažkým životným výzvam. Je to žena, ktorá miluje život a ktorá Vám prezradí, ako zrealizovať Vaše sny.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 10 Utorok 7.5.2013

Pripomenieme si 1150. výročie príchodu svätého Cyrila a Metoda na naše územie. Na Trenčianskom robotickom dni nahliadneme nielen do sveta robotiky, ale dozvieme sa aj niečo o práci v NASA. Vypočujeme si aj Diabolské husle pod vedením Jána Berkyho Mrenicu mladšieho.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 18 Piatok 3.5.2013

V úvode sa pozrieme na Zastupiteľstvo TSK. Zúčastníme sa osláv 30. výročia založenia Športového gymnázia v Trenčíne. Uvidíte, ako prebiehalo otvorenie Trenčianskeho autistického centra v obci Soblahov. Dobovou atmosférou na hrade Beckov privítali novú turistickú sezónu. Vychutnajte si aj podujatie Vyznanie jari, ktoré bolo tento rok venované herečke a recitátorke Ide Rapaičovej. Pre priaznivcov spoločenských hier, zábavy a podpory dobrej veci máme na záver prichystanú jednu pozvánku.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 18 Štvrtok 2.5.2013

Detský folklórny súbor Radosť oslávi na budúci rok 40. výročie svojej existencie. Pri tejto príležitosti sme si „radosťákov“ pozvali do štúdia a porozprávali sa s nimi nielen o radosti z tanca...

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 17 Piatok 26.4.2013

Tento týždeň sme sa boli pozrieť na slávnostné otvorenie chodníka na Malej Skalke. Podnikateľ a držiteľ Krištáľového krídla Miroslav Trnka prišiel študentom z Trenčianskej univerzity A. Dubčeka odovzdať cenné rady, ako dosiahnuť úspech. Zúčastnili sme sa aj slávnostnej inaugurácie profesora Ericha Petláka za rektora dubnickej vysokej školy. Prozaička, scenáristka a dramaturgička Oľga Feldeková predstavila vo VKMR svoju novú knihu. Pozrieme sa aj na zaujímavý projekt s názvom Maturitná kvapka krvi. Na záver si vychutnajte 17. ročník Výtvarného spektra – súťaž venovanú neprofesionálnym výtvarníkom z nášho kraja.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 9 Utorok 23.4.2013

Pozrieme sa na 19. ročník veľtrhu venovaného všetkým milovníkom záhradkárstva a predstavíme Vám i mladú slovenskú dizajnérku Luciu Plevovú, ktorá navrhla nábytkový modul, za ktorý získala ocenenie v medzinárodnej súťaži Graduation Projects.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 16 Piatok 19.4.2013

Zúčastnili sme sa na pracovnom stretnutí miestnej a regionálnej samosprávy Trenčianskeho samosprávneho kraja. Ukážeme Vám, aké projekty súťažili v krajskom kole Stredoškolskej odbornej činnosti. Pozrieme sa na otvorenie 16. ročníka festivalu Aničky Jurkovičovej. Zaspomíname si na známeho trenčianskeho maliara Pepa Jelínka. Ukážeme si, ako prebiehala vernisáž výstavy troch mladých trenčianskych umelcov. Uvidíte, ako rybári upratovali okolie pri brehu Váhu a na záver sa pozrieme na finálové zápolenie florbalistov o majstrovský titul.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 15 Piatok 12.4.2013

Pripomenieme si oslobodenie Trenčína spod hrôz 2. svetovej vojny. Pozrieme sa na zasadnutie, na ktorom sa rokovalo o smerovaní odborného školstva v našom kraji. Nakukneme aj na vernisáž filatelistickej výstavy. Spoznáme i rázovitý folklór, ktorým sa pýši náš kraj. Predstavíme Vám spisovateľa skrývajúceho sa pod pseudonymom Čierny Peter. Vychutnáme si Najmilší koncert roka a nakoniec sa naučíme ako sa má správne fandiť.

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40