Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

VŠETKO
FÓRUM TSK       KALEIDOSKOP TSK       TSK       STUDŇA
relácia náhľad
Fórum VYDANIE 11 Štvrtok 14.3.2013

V rámci cyklu Osobnosti nášho kraja si tento týždeň pripomenieme osobnosť, život, dielo a odkaz, ktorý nám po sebe zanechal astronóm, politik, generál francúzskej armády, ale predovšetkým slovenský velikán Milan Rastislav Štefánik (1880-1919).

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 6 Utorok 12.3.2013

Predstavíme Vám dobrodruha Romana Vehovského, ktorý počas svojej sedemročnej cesty stopom prebrázdil Áziu, Austráliu a Oceániu. Spevák a cestovateľ Whisky Vám porozpráva svoje cestovateľské zážitky z miest, kde sa bežný turista nedostane. Ukážeme Vám aj príbeh o nenaplnenom živote, smútku a stratenej nádeji z pera poľského dramatika Janusza Glowackého.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 10 Piatok 8.3.2013

Ukážeme Vám, čo priniesol 11. ročník výstavy kameňopriemyslu a geológie. V obci Cetuna sme si pietnou spomienkou pripomenuli SNP. V bohunickom kaštieli sme sa boli pozrieť na výstavu historických motocyklov. Zúčastnili sme sa aj prednášky doc. Chrastinu o zabudnutých Slovákoch v Srbsku a o bitke pri Hámroch. Trenčianske múzeum odhalilo svojim návštevníkom výstavu Tajomstvá kuchyne. V obci Kľačno sa konal 10. ročník podujatia Súzvuky. Navštívili sme aj výstavu fotografií Radovana Stoklasu s názvom Batman a iní.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 9 Piatok 1.3.2013

Zastupiteľstvo TSK má za sebou 22. zasadnutie, na ktorého priebeh sa pozrieme v úvode relácie. Trenčianska univerzita A. Dubčeka v Trenčíne pozvala všetkých záujemcov o štúdium špeciálnej techniky na Deň otvorených dverí. Obrazy, grafiky, plastiky a fotografie si vychutnáme už na 28. výstave, ktorá je výsledkom cezhraničného projektu s názvom Stretnutie - Setkání. Pre budúce nevesty a ženíchov prinášame reportáž zo svadobného veľtrhu. Verejná knižnica Michala Rešetku v Trenčíne hostila krajské kolo 46. ročníka Vansovej Lomničky. Na záver sa pozrieme na zahájenie biliardovej sezóny v prvom kole Slovenského pohára v hre č. 9.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 5 Utorok 26.2.2013

V Prievidzi sa konal galavečer Kultúra 2012, na ktorom si prevzali ocenenia kultúrnici, ktorí uplynulý rok prispeli k rozvoju kultúry na hornej Nitre. Prinášame Vám aj pohľad na ples Rotary clubu, ktorý sa tento rok niesol vo sviatočnom duchu. Pozrieme sa i na oslavu, ktorú v Handlovej usporiadali pri príležitosti stého výročia vybudovania železničnej trate.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 8 Piatok 22.2.2013

Tento týždeň navštívime Zhromaždenie delegátov Trenčianskej regionálnej a obchodnej komory SOPK. Zúčastníme sa výročnej schôdze členov Organizácie postihnutých chronickými chorobami. Dozvieme sa svojský názov nového grantového kola vyhláseného filantropmi z Trenčianskej nadácie. Na prednáške prof. Kováča spoznáme fascinujúci svet majskej kultúry. Navštívime aj 3 výstavy: prvá je venovaná histórii Prievidze, druhá spomienke na naše prvácke šlabikáre a na tretej si prezrieme obrazy šiestich mladých umelcov z Trenčína a okolia. Potulky po našom kraji zavŕšime na jubilejnom 25. stretnutí priateľov dychovej hudby.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 8 Štvrtok 21.2.2013

Vysokoškolské vzdelávanie a vedomostná ekonomika je nová téma pre tento týždeň. V našom štúdiu o nej diskutovali: doc. Ing. Jozef Habánik, PhD., poverený výkonom funkcie rektora TnUAD, doc. Ing. Dušan Galusek, PhD., prorektor pre vedu, výskum a medzinárodné vzťahy TnUAD a Petra Rendková, členka Študentskej rady vysokých škôl SR.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 7 Piatok 15.2.2013

V úvode 7. vydania relácie TSK sa dostaneme do Prahy na veľtrh Holiday World 2013. Pozrieme si sklársku symfóniu, ktorú dokážu vytvoriť šikovné ruky študentov zo SOŠ sklárskej v Lednických Rovniach. Zavítame aj na slávnostné otvorenie 26. ročníka Akadémie tretieho veku. Spoznáme skutočných hrdinov, ktorí sa na Valentína rozhodli urobiť dobrý skutok a prišli darovať krv. Fanúšikov a fanúšičky spisovateľky Barbory Kardošovej určite potešíme reportážou z jej besedy vo Verejnej knižnici Michala Rešetku. Zabavíme sa na plese študentov aj profesorov z Vysokej školy manažmentu/City University v Trenčíne a užijeme si fašiangové popoludnie v Dolnej Súči.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 7 Štvrtok 14.2.2013

Pre všetkých deviatakov (ale aj ich rodičov), ktorí sa práve rozhodujú, akým smerom sa bude uberať ich budúcnosť, sme v novom vydaní relácie Fórum TSK pripravili inšpiratívnu a podnetnú tému, v ktorej s riaditeľmi viacerých stredných škôl rozoberáme zásadnú otázku: Kam po skončení základnej školy?

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 4 Utorok 12.2.2013

V Trenčianskych Tepliciach sa konal 2. ročník prestížneho benefičného plesu, nad ktorým prevzala záštitu moderátorka a členka správnej rady Nadácie pre deti Slovenska - Alena Heribanová. V našom televíznom štúdiu sme privítali Štefana Zakuťanského - ľudového liečiteľa a autora knihy Samoliečba zápalových chorôb. Objaviteľ tejto metódy prišiel na to, ako pomôcť telu prostredníctvom automasáže. Ako na to sa dozviete v druhej reportáži.

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40