Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

VŠETKO
FÓRUM TSK       KALEIDOSKOP TSK       TSK       STUDŇA
relácia náhľad
Studňa VYDANIE 10 Piatok 21.9.2012

V septembri sa na letisku v Slávnici konal 18. ročník Majstrovstiev Európy v leteckej akrobacii v najvyššej kategórii Unlimited. Zišlo sa na ňom 34 leteckých profesionálov z 12. krajín, aby divákom i rozhodcom predviedli, ako vyzerá vyššia pilotáž. Pravidlá boli zdanlivo jednoduché: pilot musel rozhodcom v takzvanom boxe o hrane jedného kilometra predviesť, čo s lietadlom dokáže. Každá disciplína sa však skladala z množstva figúr a prvkov, preto v priebehu piatich minút dokázal pilot na oblohe vyčarovať aj osemdesiat výkrutov, stúpaní, klesaní... Ak ste zvedaví, ako to v Slávnici prebiehalo, nenechajte si ujsť vydanie tejto Studne.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 38 Štvrtok 20.9.2012

Témou tohto vydania diskusného Fóra TSK je 15. výročie Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne. O jej histórii, súčasnosti a budúcnosti s nami diskutoval prof. Ivan Kneppo, DrSc. a Ing. Ľubica Harakaľová, PhD.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 37 Piatok 14.9.2012

Tento týždeň sme sa zúčastnili odovzdávania terénnych áut, ktoré vojakom zveril minister obrany Martin Glváč. Vďaka Akadémii tretieho veku sme spolu so seniormi opäť zasadli do školských lavíc. Obdivovali sme výrobky na Jarmočnom námestí, ktoré vytvorili klienti centier sociálnych služieb v našom kraji. Zaujal nás 1. ročník festivalu mažoretkových skupín s názvom Trenčianska palička, na ktorý Vás srdečne pozývame. Inšpirovali nás zaujímavé práce neprofesionálnych výtvarníkov na 49. ročníku Výtvarného spektra, ale i profesionálne výstavy Igora Piačku a Jána Ťapáka v Galérii Miloša Alexandra Bazovského. Reláciu uzatvárame vedecky. Prinášame Vám reportáž z medzinárodného kongresu s názvom Slovensko a ovce, v ktorej sa dozviete veľa zaujímavých informácií z oblasti zootechnického výskumu.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 37 Štvrtok 13.9.2012

Súťažné zápolenie silných mužov má v našom kraji už bohatú tradíciu. Svedčí o tom aj 16. ročník ich podujatia s názvom Meč Matúša Čáka Trenčianskeho. O jeho príprave, ale aj o tohtoročných novinkách i bohatom programe, v ktorom si nájdu to svoje veľkí i malí, nás do štúdia prišli poinformovať jeho organizátori.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 19 Utorok 11.9.2012

V tomto vydaní sme pripravili tri chuťovky, ktoré určite ulahodia nielen priaznivcom tradičnej slovenskej kuchyne, ale aj kultúrnym nadšencom. Vďaka dňu otvorených dverí v zásobovacej základni v Nemšovej sme vkročili do armádneho sveta a zistili sme, aká nebezpečná je práca pyrotechnikov, či ako sa riadi tank. Labužníkov určite potešíme zaujímavými receptami na držkovú polievku, ktorá sa už po štvrtý raz súťažne varila vo Veľkých Držkovciach a fanúšikom komornej hudby ponúkame ochutnávku z koncertu orchestra Slovenskej filharmónie, ktorý zavŕšil 67. ročník Hudobného leta v Trenčianskych Tepliciach.

relácia náhľad
Studňa VYDANIE 9 Piatok 7.9.2012

Hlavné mesto kultúry, nádherný projekt a jeho predstavenie.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 36 Piatok 7.9.2012

Prvé septembrové vydanie relácie otvárame, ako inak, privítaním školského roka. Pozrieme sa, ako ho zahájili študenti SOŠ podnikania v Trenčíne a zavítame aj do vedeckých kruhov a predstavíme Vám náplň 11. Medzinárodného vedeckého sympózia. Zo školstva presedláme na kultúru a zavezieme Vás na výstavu KÔŇ 2012. Zatancujeme si na Dubnickom folklórnom festivale, a potom sa najeme Hornonitrianskych dobrôt. Odreagujeme sa na výstave Stredovekej sakrálnej architektúry a necháme sa vtiahnuť do sveta Drevorezby Karla Táborského. Nakoniec zavítame na trenčiansky Ostrov a zaveslujeme si na dračích lodiach.

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 36 Štvrtok 6.9.2012

Milujete vodu? Je adrenalín niečo, bez čoho nedokážete žiť? Čo takto to spojiť a vyskúšať rafting? O tom, čo všetko k tomu potrebujete, ale i o tom, aké úskalia i perfektné zážitky so sebou divoká voda prináša, sa v nasledovných minútach dozviete od naslovovzatých profesionálov.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 35 Piatok 31.8.2012

1. Oslavy 68. výročia SNP - Jankov Vŕšok, 2. Futbalový turnaj, 3. Workshop Bezpečnosť ako kvalita priestoru, 4. Bolek Polívka v QEX Gallery, 5. Fujara z Považia, 6. Off Road Motešice

relácia náhľad
Fórum VYDANIE 35 Štvrtok 30.8.2012

V tomto vydaní diskusnej relácie vám prostredníctvom rozprávania našich hostí prinášame čaro a atmosféru Skalky, najstaršieho pútnického miesta na Slovensku. Venujeme sa aj 2. ročníku benefičných koncertov na jej podporu a rozvoj. Samozrejme nevynechávame ani ďalšie aktivity, ktoré sa na Skalke organizujú a ktorých sa môžete zúčastniť i Vy. Príjemné sledovanie.

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40