Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

KALEIDOSKOP
VŠETKO       FÓRUM TSK       TSK       STUDŇA
relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 14 Utorok 2.7.2013

Filmoví nadšenci si prídu na svoje v reportáži z 21. ročníka filmového festivalu Art Film Fest 2013. Mesto Bojnice tento rok oslavuje svoje 900. narodeniny a pri tejto príležitosti pripravilo zaujímavý program jeho osláv. Zavedieme Vás aj na Malú vedeckú konferenciu mimoriadne nadaných detí, ktorá sa konala na pôde Trenčianskej univerzity A. Dubčeka.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 13 Utorok 18.6.2013

Cestu históriou, spevom a odievaním si vychutnáte prostredníctvom historického podujatia na Trenčianskom hrade. Naučíte sa upiecť tradičný chlieb ako od babičky. Vďaka poľovníkom z Nemšovej sa dostanete na oslavu Dní sv. Huberta. Zistíte aj to, kde sa v Trenčíne môžete naučiť sebaobrane.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 12 Utorok 4.6.2013

Ukážeme Vám ako sa v našom kraji začína salašnícka sezóna. Predstavíme Vám tvorbu maliara Vladimíra Kudlíka, ktorej dominuje hlavne motív ženy. Eco Glass Tour je najväčšie ekologické turné v slovenskej histórii. S jeho poslaním sa mali možnosť oboznámiť aj deti z Trenčína.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 11 Utorok 21.5.2013

Pozrieme sa, čo priniesla výstava FIRECO, ktorého nosnou témou tentoraz bola protipožiarna ochrana kultúrnych pamiatok. Predstavíme Vám 1. ročník festivalu ruskej kultúry v Trenčianskych Tepliciach a na záver Vám ukážeme, ako to vyzeralo na Myjave počas medzinárodného motokrosového podujatia.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 10 Utorok 7.5.2013

Pripomenieme si 1150. výročie príchodu svätého Cyrila a Metoda na naše územie. Na Trenčianskom robotickom dni nahliadneme nielen do sveta robotiky, ale dozvieme sa aj niečo o práci v NASA. Vypočujeme si aj Diabolské husle pod vedením Jána Berkyho Mrenicu mladšieho.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 9 Utorok 23.4.2013

Pozrieme sa na 19. ročník veľtrhu venovaného všetkým milovníkom záhradkárstva a predstavíme Vám i mladú slovenskú dizajnérku Luciu Plevovú, ktorá navrhla nábytkový modul, za ktorý získala ocenenie v medzinárodnej súťaži Graduation Projects.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 8 Utorok 9.4.2013

Tentoraz navštívime stretnutie slovenských spisovateľov a literátov, ktorí sú srdcom Trenčania a ukážeme Vám, ako prebiehala ich beseda s čitateľmi vo Verejnej knižnici Michala Rešetku. Galéria Miloša Alexandra Bazovského ponúka výstavu troch pedagógov z katedry pedagogiky a výtvarného umenia Trnavskej univerzity, ktorá je doplnená aj o práce výtvarníčky Xénie Bergerovej. Ponúkneme Vám aj možnosť zistiť, ako možno predchádzať závislosti od psychomanipulatívnych skupín, siekt a kultov.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 7 Utorok 26.3.2013

V tomto vydaní si posvietime na cesty v našom kraji. Uvidíte, ako sa na nich podpísala zima, ktoré úseky vozoviek sa opravujú a čo možno robiť, ak si na výtlku poškodíte auto. V druhej reportáži sa dozviete, aký komplikovaný orgán je náš mozog a prečo by ste si ho mali stále udržiavať v kondícii. S blížiacimi sa veľkonočnými sviatkami si pripomenieme aj najzaužívanejšie tradície charakteristické pre toto obdobie.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 6 Utorok 12.3.2013

Predstavíme Vám dobrodruha Romana Vehovského, ktorý počas svojej sedemročnej cesty stopom prebrázdil Áziu, Austráliu a Oceániu. Spevák a cestovateľ Whisky Vám porozpráva svoje cestovateľské zážitky z miest, kde sa bežný turista nedostane. Ukážeme Vám aj príbeh o nenaplnenom živote, smútku a stratenej nádeji z pera poľského dramatika Janusza Glowackého.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 5 Utorok 26.2.2013

V Prievidzi sa konal galavečer Kultúra 2012, na ktorom si prevzali ocenenia kultúrnici, ktorí uplynulý rok prispeli k rozvoju kultúry na hornej Nitre. Prinášame Vám aj pohľad na ples Rotary clubu, ktorý sa tento rok niesol vo sviatočnom duchu. Pozrieme sa i na oslavu, ktorú v Handlovej usporiadali pri príležitosti stého výročia vybudovania železničnej trate.

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 2 3 4 5 [6] 7 8