Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

KALEIDOSKOP
VŠETKO       FÓRUM TSK       TSK       STUDŇA
relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 20 Utorok 25.9.2012

Obsah tejto relácie tvoria tri zaujímavé reportáže, vďaka ktorým sa môžete zahĺbiť do operných melódií, oprášiť si vedomosti zo slovanských dejín i objaviť niekdajšie zvyky a tradície spojené s ovocinárstvom v našom regióne. Kultúrny zážitok si určite aj sprostredkovane odnesiete z reportáže, ktorú sme pre Vás natočili z benefičného Mariánskeho koncertu, ktorý sa konal na podporu rozvoja pútnického miesta - Skalky. V súvislosti s blížiacim sa 1150. výročím príchodu sv. Cyrila a Metoda na územie Veľkej Moravy bola otvorená výstava Misia. V reportáži si určite osviežite vedomosti o týchto dvoch solúnskych bratoch, a taktiež sa pokocháte dielami 15. neprofesionálnych výtvarníkov. Záverom sme pre Vás pripravili koštovku výrobkov zo sliviek. Ponúkame Vám exkurz do ovocinárstva na myjavských kopaniciach a oku lahodiace dobroty ako lekvár, slivovica, či slivkové gule. Výklad je doplnený aj o zopár receptov, tak sa pokojne nechajte inšpirovať a niečo z toho vyskúšajte. Dobrú chuť a príjemné sledovanie!

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 19 Utorok 11.9.2012

V tomto vydaní sme pripravili tri chuťovky, ktoré určite ulahodia nielen priaznivcom tradičnej slovenskej kuchyne, ale aj kultúrnym nadšencom. Vďaka dňu otvorených dverí v zásobovacej základni v Nemšovej sme vkročili do armádneho sveta a zistili sme, aká nebezpečná je práca pyrotechnikov, či ako sa riadi tank. Labužníkov určite potešíme zaujímavými receptami na držkovú polievku, ktorá sa už po štvrtý raz súťažne varila vo Veľkých Držkovciach a fanúšikom komornej hudby ponúkame ochutnávku z koncertu orchestra Slovenskej filharmónie, ktorý zavŕšil 67. ročník Hudobného leta v Trenčianskych Tepliciach.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 18 Utorok 28.8.2012

18. vydanie obsahuje témy: Splanekor 2012, Dožinky v Lednici a Brusel.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 17 Utorok 14.8.2012

Špeciálne vydanie sedemnásteho Kaleidoskopu prináša cestovateľsky zaujímavé miesta, ktorými sú Turecko, Chorvátsko ale hlavne ISLAND od našej redaktorky Lenky Kyselicovej.

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 16 Utorok 31.7.2012

Toto nové vydanie obsahuje nádherné sympózium Ora et Ars, ktoré sa koná a pokračuje na Skalke, Vernisáž maturitných prác v Lednických Rovniach a veľmi ojedinelú výstavu pod názvom A. Herend, porcelán aristokracie... Poďte sa s nami dozvedieť viac!

relácia náhľad
Kaleidoskop VYDANIE 15 Utorok 17.7.2012

Vynikajúca úroveň vfilmového festivalu ARTFILM v Trenčianskych tepliciach je nosným tématickým okruhom 15teho vydania relácie Kaleidoskop TSK. Ak ste sa nemohli zúčastniť osobne, prinášame Vám to najdôležitejšie v našom príspevku. Nenechajte si ujsť šarm hviezd akými sú Emmanuelle Béart,Miroslav Donutil, Ben Kingsley a iní! Druhým zásadným počinom je Trienále textilu, takisto veľmi zásadná a zaujímavá akcia!

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 2 3 4 5 6 7 [8]