Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

INZERCIA

Inzercia ako možnosť šírenia reklamy je u Nás nastavená na väčšinu dnes existujúcich typov umiestnenia. Zohľadnujeme popularitu sociálnych sietí a preto naše produkty reklamy optimalizujeme podľa aktuálnych trendov čo sa týka časomiery, farieb aj samotného vyhotovenia. Sme schopní vyrobiť akýkoľvek legálny obsah, šíriť ho v našom vysielaní a na našich stránkach.

Ak potrebujete konkrétnu formu reklamy pre web, alebo vysielanie mimo našeho média, stačí oznámiť želaný formát. Tvoríme poctivo a s dôrazom na stále sa meniace digitálne prostredie. Televízia Trenčín poskytuje reklamu vždy v najaktuálnejšom štandarde kvality. Umožnujeme kombináciu cenových zliav pri narastajúcom počte nami konaných služieb,ale i času, počas ktorého samotnú reklamu vysielame.
MATERIÁLY NA STIAHNUTIE

Cenník_inzercie.pdf

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte