Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

TLAČOVÉ SPRÁVY

Televízia Trenčín zvíťazila 20.12.2012


Najvyšší súd Slovenskej republiky dal za pravdu prevádzkovateľovi Televízie Trenčín a zmenil nezákonné rozhodnutia Krajského súdu v Trenčíne. Aj v mene našich divákov vítame tento akt spravodlivosti ako morálnu satisfakciu!

Zároveň ďakujeme v mene slušnosti a demokracie tým, ktorí uviedli na správnu mieru bombasticky medializované kauzy "Karikatúry na exprimátora Cellera" a "Neposedko". Nakoľko na záverečných stranách oboch rozsudkov predsedníčka senátu Najvyššieho súdu Slovenskej republiky v poučeniach zhodne konštatuje, že proti týmto verdiktom nie je prípustný opravný prostriedok, s radosťou našim televíznym divákom oznamujeme, že sa na Slovensku opäť podarilo zvíťaziť pravde a láske nad lžou a nenávisťou. A to hneď dvakrát.

Pri všetkej skromnosti, s pravdepodobnosťou blížiacou sa k istote, očakávame hattrick úspešnosti na Najvyššom súde Slovenskej republiky. Bezmála polmiliónovú komunitu našich priaznivcov budeme o všetkom podstatnom včas informovať.

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 2 [3]