Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

TLAČOVÉ SPRÁVY

Ďalšie víťazstvá Televízie Trenčín 28.10.2013


Kultivovaní a kreatívni autori Televízie Trenčín zaznamenali na Workshope 2013, ktorý sa konal v dňoch 3.- 5. októbra 2013 v Dolnom Kubíne, doslova žatvu cien.

V kráľovskej kategórii „Dokument“ získala prestížnu Cenu literárneho fondu a finančnú odmenu 400 eur trojica autorov - Zuzana Laurinčíková, Michal Hlucháň a Martin Pěntka. Ich profesionálne dielo „Múzy nechodia samy“, ktoré mohli diváci Televízie Trenčín nedávno vidieť v obľúbenej relácii Studňa POROTA HODNOTILA V SUPERLATÍVOCH. Zároveň získali aj druhú cenu Workshopu 2013 v tej istej kategórii.

Darilo sa aj Petrovi Hlucháňovi, Ivane Navrátilovej a Martinovi Pěntkovi – tvorcom príspevku „Prvá“, ktorí získali v kategórii „Reklama“ peknú tretiu cenu.

No a čerešničkou na torte bolo aj víťazstvo v rámci súťaže Workshopu „O najkrajší dubák“, ktorý sa na Kubínskej holi podarilo nájsť opäť reprezentantom Televízie Trenčín. Krásne hríby našli aj kolegovia z Hlohoveckej a Devínsko-novovestskej televízie, ale boli oveľa menšie a tak aj v rámci sprievodného programu zaknihovali víťazstvo naši Trenčania...

Viťazom gratulujeme a ďakujeme za vynikajúcu prezentáciu nášho krajského mesta!...

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 [2] 3