Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

TLAČOVÉ SPRÁVY

ODSTÁVKA VYSIELANIA DVB-T 3.12.2013


Vážení diváci Televízie Trenčín, ospravedlňujeme sa Vám za prerušenie televízneho vysielania, ktoré je spôsobené kalibračným procesom našich vysielacích technológií. Tento proces sa snažíme eliminovať na čo najkratší čas. Náš dodávateľ vysielacích technológií má továreň v talianskej Padove, preto naša odstávka bude trvať o úsek dopravy zariadenia späť na Slovensko dlhšie. Po inštalácii zariadenia očakávame kvalitnejší prenos signálu. Za porozumenie ďakujeme a samozrejme program tvoríme ďalej. Môžete ho sledovať zatiaľ na našej internetovej variante. V túto chvíľu vysielame prostredníctvom záložného vysielača, je však potrebné znovu naladiť 58 kanál, na ktorom sme vysielali aj predtým. Pre väčšinu prípadov postačuje znovuspustenie automatického ladenia na Vašom príjmači.

Ďakujeme za trpezlivosť, Vaša Televízia Trenčín.

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 [2] 3