Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

TLAČOVÉ SPRÁVY

VÝZVA POSLANCOM TSK 13.3.2014


Važení diváci,

Televízia Trenčín v týchto dňoch musela pristúpiť k obmedzeniu vysielania v DVB-T (v súčasnosti vysielame iba na WWW.RESPUBLICA.SK a WWW.TELEVIZIATRENCIN.SK).

A to nielen kvôli technickej prestávke, ale najmä preto, že náš hlavný klient Trenčiansky samosprávny kraj
v zmysle riadnej zmluvy, ktorú bezproblémovo plnil vyše 9 rokov, po nástupe nového vedenia za naše mediálne služby už tretí mesiac NEPLATÍ! Zo skúseností viete, že peniaze sú kyslíkom trhového prostredia a ak vám niekto neplatí, začínate sa dusiť.

V prípade, že náš hlavný klient Trenčiansky samosprávny kraj si začne plniť svoje zmluvné finančné záväzky, vysielanie v DVB-T v krátkom čase obnovíme.
Zároveň vyzývame všetkých poslancov Trenčianskeho samosprávneho kraja, aby problém NEPLATENIA
za mediálne služby prevádzkovateľovi Televízie Trenčín začali konštruktívne riešiť, pretože na túto situáciu doplácajú nielen diváci, ale aj inštitúcie v zriaďovateľskej pôsobnosti TSK. Tieto sa na nás každodenne obracajú
so žiadosťami o nakrúcanie zaujímavých podujatí kultúrneho, nadačného, športového, seniorského života a aktivít hendikepovaných spoluobčanov, ktorí si už zvykli, že informovanosť prostredníctvom Televízie Trenčín sa stala integrálnou súčasťou nášho života v kraji. Veríme, že táto nepríjemná situácia sa čoskoro vyrieši.


Za Vašu priazeň a podporu ďakujeme a tešíme sa na lepšie časy.

Vaši reportéri a zamestnanci Televízie Trenčín

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 [2] 3