Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

TLAČOVÉ SPRÁVY

Zvrat v boji o vodu 8.1.2015


Televízia Trenčín dnes (8.1.2015) obdržala od Trenčianskej vodohospodárskej spoločnosti tlačovú správu nasledovného znenia:

Dňa 5.1.2015 bolo našej spoločnosti (TVS) doručené rozhodnutie Najvyššieho súdu SR, ktorým NS SR zrušil rozhodnutie Krajského súdu v Trenčíne zo dňa 28.10.2014.

Pripomeňme, že Krajský súd v Trenčíne v tomto termíne rozhodol o zamietnutí predbežného opatrenia vydaného Okresným súdom Trenčíne vo veci prevádzkovateľa majetku verejných vodovodov a kanalizácií vo vlastníctve Trenčianskych vodární a kanaliźacií a.s. (TVK). Najvyšší súd SR zrušil uznesenie Krajského súdu z dôvodu závažných procesných pochybení.

V SÚČASNOSTI TEDA PLATÍ PREDBEŽNÉ OPATRENIE VYDANÉ OKRESNÝM SÚDOM V TRENČÍNE, PODĽA KTORÉHO JE PREVÁDZKOVATEĽOM VEREJNÝCH VODOVODOV A KANALIZÁCIÍ A ZÁROVEN DODÁVATEĽOM PITNEJ VODY A ZABEZPEČENIA ODKANALIZOVANIA TRENČIANSKA VODOHOSPODÁRSKA SPOLOČNOSŤ A.S. (TVS).

Za účelom riešenia vzniknutej situácie spoločnosť TVS zvolala spoločné rokovanie s TVK na 8.1.2015.
(Toľko z tlačovej správy, ktorú sme dnes obdržali.)

Čo konkrétne bude znamenať tento zvrat v boji o dodávateľa vody vás bude Televízia Trenčín informovať v nasledujúcich dňoch.

P.S.: Pripomeňme, že dovolanie na Najvyšší súd je MIMORIADNYM opravným prostriedkom a pokiaľ NS rozsudok zruší, nikdy sa nejedná o nejaké nepodstatné, či dokonca malicherné dôvody, ale vždy ide o pochybenia závažného charakteru...

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

[1] 2 3